Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre megtartsam?

Figyelt kérdés
1 év nem zökkenőmentes kapcs. után szakítottam a barátommal. 2 hét múlva ír egy sms-t h akkor most tényleg vége? nem írtam vissza erre semmit, már 2 napja írta. majd átgondoltam h lehet nem kellene végleg szakítani tartsam meg csak szexre, mert az jól működött. szerintetek?
2011. máj. 18. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne haragudj de hány éves vagy?:o
2011. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csak ha ő is benne van h csak az legyen mert ha egyikőtökben van még érzelem nem fog működni
2011. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, akkor ne... Az csak kihasználás.;)
2011. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok, nem értem mi ebbe a rossz, hogy a korom kérdezed. nem tudom amúgy hogy ő belemenne-e
2011. máj. 18. 15:25
 5/12 anonim ***** válasza:
"az összes pasi disznó" hát nem csak a pasik...
2011. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
lehet hogy így durván hangzik a kérdés, de végülis ez neki is jó lenne. ebbe bele sem gondoltatok?
2011. máj. 18. 15:29
 7/12 anonim ***** válasza:
ha zökkenömentes volt a kapcsitok akkor mért dobtad? :SS
2011. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem volt zökkenőmentes. azért szakítottam mert kevés időt töltött velem
2011. máj. 18. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőtöknek megfelel a szexkapcsolat, akkor hajrá!

Nálam/nálunk működik. Persze csak addig, míg nem lesz valamelyikünknek egy komoly kapcsolata.

2011. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolok bele, hogy neki is jó, mert érzelmileg már benne volt egyszer, felesleges bonyodalom mindkettőtöknek. Tovább kell lépni, ha valami nem megy, félmegoldásnak semmi értelme, később csak még nehezebb lesz.
2011. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!