Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, szerelmes engem?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy fiú,aki nagyon tetszik nekem.12 éves,én 11 éves vagyok.Nagyon rendes velem.Csak bejött a képbe egy lány,aki tök vékony és dögösen öltözik.Viszont nagyon rossz tanuló.Én meg a legjobb az osztályban.Elkezdte csúfolni,és az azt jelenti,hogy szerelmes belé.Viszont engem nem csúfol,sőt múltkor MEGVÉDETT!Nem tudom,kit szeret.Szóval,akkor kit?
2011. febr. 5. 14:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs!Szerelmes belém?
2011. febr. 5. 14:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Még 5 évig várj ezzel a kérdéssel! :)
2011. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöket szeret, és 3asban akarja.
2011. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tetszel neki!


11/F

2011. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11 évesen hogy lehet dögösen öltözködni? Ja, hogy ő Dzsásztin Bíbör? Így már érthető...
2011. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajj,most miért nem lehet szegénynek normális választ írni? Azért,mert csak 11 éves?
2011. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem az a baj hogy 11 hanem az hogy még a korához képest is hülye :D ki a fszt izgatja milyen tanuló :D meg a többi idióta barom :D nekem 11 évesen az jött be akit meg védtem nem az akit basztattam :D [az más kérdés h 8.ba az babrált a bránerrel :D] de az már más kérdés :D


19F

2011. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utólsó!Kérlek fogd be a szádat,ha nem tudsz normálisat mondani!!És csak azért,mert 11 éves vagyok,nem kell megaláznod!Oké?!Kösz
2011. febr. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!