Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy fiú létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fiú létemre engem nem érdekel az, hogy járjak egy lánnyal, csak akkor, ha szerelmes is vagyok belé?

Figyelt kérdés
Valahogy én azt nem tudnám elképzelni, hogy járok 1 lánnyal hónapok óta legyen akármilyen szép, és nem szeretem.
2011. jún. 30. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos vagy benne, hogy akkor tudnál egy lánnyal az utcán sétálni, ha szerelmes vagy belé?
2011. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2011. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok.
2011. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez sztem tök természetes, mi férfiak szeretünk függetlenek lenni, a csajok erőltetik ránk a járást, a házasságot, meg a gyerekeket (persze nem mindenki gondolja így, ezt tudom).


Elég csak azzal összekötni részben az életünket, aki igazán fontos nekünk.

2011. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de hát igazad van, miért kéne járnod valakivel akit nem is szeretsz?

egyáltalán nem gáz.

2011. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jókisfiú :)

így a helyes :)

2012. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!