Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a barátomnak?

Figyelt kérdés
A barátom ott akarja hagyni miattam a suliját, mert szégyelli, hogy ő szakis, én pedig gimis. Meggyőződése, hogy őt lenézik, mert hogy szakis. Pedig engem egyáltalán nem zavar, de hiába mondogatom ezt neki, nem akarja tudomásul venni.
2011. febr. 5. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A szülei beleegyezése nélkül úgyse teheti meg. Lehet hogy imponálni akar neked ezzel, hogy mikre nem képes érted :)
2011. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De megteheti, mert már nagykorú.
2011. febr. 5. 00:50
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

18éves ?

Grat a bugdácsoláshoz

2011. febr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zsír, akkor biztos sok esélye lenne egy gimiben. Egyébként meg sokan bánják, hogy nem szakmunkásba jártak, egy frankó szakmával és vállalkozással azért több mindent lehet kezdeni, mint egy semmirevaló egyetemi végzetséggel (pl. bölcsész).
2011. febr. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemazért ,de egyetemmel kárhová jelentkezhetsz ,akármelyik munka képzésre ,szal ,nemis tudom ...
2011. febr. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és majd jobb esetben 22-23 évesen kezdesz el asztalosnak tanulni, mert rájössz, hogy az neked jobb. Na ne már. Elég sok bölcsész ismerősöm van, akik per pillanat külföldön mosogatnak, meg bankban telefonoperátorkodnak. Nincs ezekkel a melókkal bajom, de nem hiszem hogy 5 év egyetemet igényelnének. Elvesztegetett idő.
2011. febr. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
menjen el esti gimibe ott még lehet érettségije is.
2011. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd hogyha otthagyja az iskoláját mert ilyen hülye akkor azért szakítasz vele.
2011. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!