Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most ez normális dolog?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok.Van egy 14 éves srác ismerősöm, kinéz 18 nak kb, nem mondtam sokat.teljesen kivan fejlődni, magas jóképű, senki nem mondaná meg róla hogy csak annyi.Legrosszabb esetben is 16 at tippelnek.

Az van hogy tetszik nekem, nagyon is.Ez most beteges?Nem leb@szást kérek, szerintem meg lehet érteni, de kétségbe vagyok esve.

Ebből kapcsolat esetleg?Vagy kizárt?Felejtsem el? Mit tegyek.Köszönöm előre is a normális válaszokat.


2011. febr. 4. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne tetszhetne?? Attól még, hogy tetszik vagy aranyos miért kellene rögtön megd...ni?
2011. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, és ezért vonzódsz hozzá, az normális. Ha többet is akarsz, akár komolyabbat is, az már nem. Attól, hogy idősebbnek néz ki a koránál, ugyanúgy csak egy kissrác, gondolkodásában, életmódjában, mindenben. Gondolom te sem hiszed, hogy 22 évesen erre lenne szükséged...
2011. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szellemileg egy szinten vagytok (a kérdésed alapján) ideális lehet a kapcsolat.
2011. febr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pinocchio ***** válasza:
100%
Azt a nemjójátXDA srác biztosan nem fogja ellenezni.
2011. febr. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem hogy egy 14 éves helyes srácnak egy 22 éves pasira lenne szüksége. Ha csak ő nem érzi ugyan azt. Próbálj kérdezgetni tőle hogy hogy áll a csajokkal..

Amugy normális ha egy pasinak tetszik egy fiú. Az én bartommal már több mint 2 éve vagyunk együtt de sokszor mondja pasikra hogy de jó teste van, de csak azért mert szeretne olyan lenni.

2011. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 08:37


miiii??

én CSAJ VAGYOK/22 -.-

a pasi a 14 éves...

2011. febr. 5. 09:14
 7/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:40


Korához képest, mint mondtam elég érett mind külsőleg mind belsőleg, 19-20 éves haverjai vannak, szóval nem ilyen vele egykoruakkal foglalkozik.

2011. febr. 5. 09:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Hányszor hallok ilyet: 12-13-14 éves, de kinéz vagy 18-20-nak!

Rohadtul mindegy, ha harmincötnek nézne is ki! Akkor is (és most ne figyeljenek ide a magukat érett felnőttnek érző 14 évesek) még gyerek!

Tetszeni természetesen tetszhet. Mint helyes, jóképű, jó kiállású gyerek.

Én nem ajánlanám a vele való kapcsolatot.

De mindenki maga dönt erről, a törvény is csak a 14 év alattiakkal bünteti a szexuális kapcsolatot, azt hiszem.

2011. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, most furcsán fogja magát kivenni amit írok, de szerintem ez egy jobb megoldás, mint kétségek között lenni.

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mikor voltál legutóbb pasival? Ha erre egy számodra hosszabb idő a válasz akkor mindenképpen azt ajánlom, hogy ne kezdj bele ebbe a kapcsolatba, mert valószínűleg csak testi vonzódásról van szó, (érintés hiányról), abban az esetben, ha voltál mostanában mással és ennek ellenére is őt szeretnéd, akkor már el lehet gondolkozni, hogy megéri e... Illetve,fontos kérdések még, hogy mit tud biztosítani egy kapcsolatban és Neked mire van igényed.

Vannak e terveid vagy csak a mának élsz!

2011. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én személy szerint azért nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba, mert lehet, hogy jól néz ki, lehet hogy érettebb a koránál, sőt lehet hogy még jól el is tudtok beszélgetni mindenről. De 14 évesen nem rendelkezhet olyan élettapasztalattal, amit egy 22 éves ember elvárhat egy kapcsolattól. Gondolj bele, neki még legalább 4 év, amíg leérettségizik. Te akkorra már 26 éves leszel. Mire megérne annyira, amit Te most várnál el tőle, Te lehet, hogy már családra vágysz. Ne érts félre, nem a korkülönbség számít, hanem az, hogy túl fiatal.
2011. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!