Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zokon vennéd ha a párod fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zokon vennéd ha a párod fogja magát és elmegy bulizni nélküled?

Figyelt kérdés
úgy volt hogy ma találkozunk, de nekem sokat kell tanulnom, jövőhéten vizsgázom. De ő megsértődött hogy ma nem megyek át hozzá, erre kijelentette hogy akkor ő megy bulizni.. én sosem megyek el nélküle bulizni.. jó oké kell hogy a barátaival legyen, nem tiltom el tőlük, sokat is vannak együtt, de nekem ez most rosszul esett:(
2011. febr. 4. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy hogyan közölte. Ha megsértődött és durcásan mondta, akkor az nem jó, viszont ha csak közölte veled, akkor biztos erre vágyott, hogy elmenjen már valahova, és így most lehetősége lett rá, és megörült neki.

Azért ne aggódj miatta, tanulj inkább, majd holnap az öledbe ugrik és össze-vissza fog szeretgetni.

2011. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen amúgy ezért nem értem, mert holnap megyünk együtt bulizni, sőt nála is alszom.. :D érdekes.. köszönöm a válaszodat :)
2011. febr. 4. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem veném zokon.Ha lemondom a randit,akkor meg pláne nem.
2011. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*venném
2011. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk is ugyanígy volt. megbeszéltük h ma itt alszok erre tegnap mondta h koncertre megy és utána nem akar bejönni hozzám ittasan...... ráadásul még délután is haverokkal volt. :D. hozzászoktam már az ilyenekhez, de mondjuk engem is ez megérintett :(

L*-*

2011. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én zokon vettem!

Már csak azért is mert együtt nem igazán megyünk sehová, legalábbis eddig nem mentünk,ahová igen ott meg nem tudtam bekapcsolodni tekintve h szakmai dolgokrol beszélgettek.

És amikor 3 hete csütörtökön még mondta h lehet lenézünk (együtt!!) ide meg oda másnap,mikor persze nem szolt h menne,aztán este csak arra vitte a lába..majd a következö hét péntekjén benyögte h leugrik egy sörre szintén az emlitett helyre..és még csak meg se kérdezte van-e kedvem nekem is...

Nos igen haragszok..

2011. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megértelek titeket :S sajnálom :(
2011. febr. 4. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!