Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen az anyám? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az anyám? Mit tegyek/tegyünk?

Figyelt kérdés
2 és fél évig voltam együtt a barátommal, utána szakítottunk semmis okokból. most megint újra vagyunk 3 hete. ez idő alatt állandóak a vezsekedések itthon. ma volt a teljes kiborulás anyám részéről. azt mondtahogy vagy ő vagy barátom, és hogy ő ezt soha nem fogja elfogadni inkább öngyilkos lesz, mert tönkretteszem az életemet. Én ezt nem így látom. persze voltak dolgok amiken hibázott a barátom de jó ember én úgy gonodlom. ő is próbált hatni anyura, együt is próbálunk de már idejutottunk. sütgős megoldás kéne mertt érettségire is tanulnom kéne de így már semmit nem tuodk csinálni. arra gondolom hogy végetvetek a kapcoslatnak és pszichológus segítségével próbálom meg feldolgozni. de annyira szeretem!! :( nem tudok nélküle meglenni de ez az itthoni családi életünket teszi tönkre. :'( mit tegyek?
2011. febr. 4. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

hűha, igen, ez nagyon nehéz dolog, ismerős sajnos :S

erre nagyon nincs megoldás, anyudnak bele kéne törődni abba, hogy őt szereted, nem lehet ennyire önző.


magyarázd el neki,hogy tudod, hogy, csak szeretetből mondja, és hogy ne sérülj, de nagyon szereted és szükséged van erre a srácra.. és ha majd tényleg csalódsz, akkor legalább megtudod, hogy igaza volt...


igazából az ezzel a baj, hogy ebből nem lehet teljesen jól kijönni, ha ezt vagy akár azt a verziót választod...

2011. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, h miért ellenzi a kapcsolatot anyukád.
2011. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már az érettségire készülsz akkor nyilván már elmúltál 18 éves és akkor ne értem minek szól bele abba, hogy mit csinálsz. Öngyilkos meg biztos nem lesz, mivel szerintem jobban érdekli a saját érzései mint a tiéd, szóval jobban szereti magát bárminél (bárkinél), úgyhogy....
2011. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kb. ez volt velünk is, csak mi nem szakítottunk előtte, és én voltam a fiú. Sajnos a lány nem volt annyira harcias mint te, én ezért szakítottam a lánnyal később, de csak miután pont leérettségizett, hogy legalább ez ne befolyásolja. A barátodnak is gyötrelem ám ez, én olyankor volt, hogy remegtem az idegességtől és a tehetetlenségtől, mikor náluk voltam, senkinek nem kívánom ezt.

Azóta én boldog vagyok, róla nem tudok semmit, de biztos ő is az. De nem is érdekel.

Anyukád sajnos nagyon rossz természetű lehet, ám ha ilyenekkel fenyegetőzik, akkor biztos nem tenné meg. Csak érzelmileg zsarol téged/titeket. Ha nem dőlsz be neki, egy idő után abbahagyja. Tégy úgy, mintha meg sem hallottad volna, miket mond. Tudom, ezt a legnehezebb megtenni ilyenkor. Főleg úgy, hogy ő tart el téged, még semmi alapod nincs az élethez, és minden olyan bizonytalan. A pszichológus nem rossz ötlet, még akkor is érdemes elmenni, ha már minden megoldódott, rejtett problémák akkor is lehetnek, ezeket a felszínre kell hozni és meg kell szüntetni, hogy jól teljesíts az érettségin. :) A barátoddal beszélgess nagyon sokat, ha valami nincs rendben, akkor oldjátok meg, vagy folytassátok külön. Bár ez nehéz döntés.

Sok sikert hozzá és kitartás, csak ennyit tudok most kívánni neked.

2011. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De anyukád miért ellenzi annyira a kapcsolatotokat?

Mi a baja a barátoddal?

2011. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. az a legdőbb baj hogy a szünet közben öszejöttem egy másik fiúval akit nagyon megkedvelt és megsajnált mert a családi háttere elég szörnyű. azt akarja hogy vele legyek. lacival kapcoslatban meg annyi h elkövetett apró hibákat a kapcoslatunkban de nagyon jól megvoltunk. olyan roszat soha nem tett vagy mondott ami miat annyira elelnezni kéne.
2011. febr. 4. 18:06
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy így írok de már aképernyő alig látom :'(
2011. febr. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!