Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed? Gyors válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed? Gyors válaszokért köszi.

Figyelt kérdés

Hello! Én 26 éves férfi vagyok .

Összejöttem egy lánnyal , aki a szembe szomszédban dolgozik.

Illetve csak én hittem azt, mert lefeküdtünk, de utána és már elötte is mondta , hogy ő nem úgy néz rám.

Na de fura mert lefeküdt velem és mindíg velem lenne.

Ha rámnéz csillog a szeme és a szeretet jeleit látom benne. Eddig a napig minden oké volt kb 2 hetes sztori , ma közölte hogy beszélne velem. Én nem akartam , mert szerintem nincs mit megbeszélni. De ő nem akar komolyabbat , azt mondja több mint barátság a sex miatt. Ez kicsit bántott , de már jol vagyok. Szerintem valamit titkol .

Ha valaki nem akar a másiktól semmit akkor minek akar velem találkozzni ? Nem értem ! most mit akarhat akkor? csak sex az nem lehet mert azt is én akartam jobban. meg is kaptam , de ha megkapom azt akkor utána miért nem akar többet ? holnap is átjön és lesz sex azt ő is tudja .

szórakozik velem vagy mi az értelem ebben ?


2011. febr. 4. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ebben semmi értelem nincs. A csajnak valószínű tényleg a szex kell, te meg beleszerettél és valószínű azért látsz mindenben jeleket. De ez annyira kusza, hogy meg kell vele beszélned, és találkozni vele, hogy beszéljetek is erről.
2011. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet csak törődésre vágyik meg gondolom jól esik neki, hogy kell egy pasinak..
2011. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Telleg jo kerdest tettel fel es az erdekes, hogy mar nem a barat szintjen vagy, mert ugye kefel veled, de nemis a parja mivel kapcsolatot nem akar. De mivel majdnem semmi infot nem adtal meg rola ezert barmi lehet, az en velemenyem az, hogy megiscsak barat vagy, de kicsit nagyobb a csaj libidoja ezert nem csak lelki szemetesnek hasznal hanem dugasra is.
2011. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, tisztázni akarta a helyzetet, mielőtt bármibe beleélnéd magad.
2011. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak fél egy komoly kapcsolattól, esetleg egy korábbi csalódás miatt. Ő tudja, hogy te többet is akarnál?

Amúgy meg nem mindegy, hogy hogy hívjátok a kapcsolatotokat? Ha sokszor találkoztok, és jó a szex is, és jól érzed magad vele, akkor nem kell azon agyalni, hogy most mi lesz belőle, az majd kialakul magától. Egy pár hónapon belül ki fog derülni.

Én se szívesen mondanám azt valakinek 2 hét után, hogy akkor most ez komoly kapcsolat, mert ennyi idő alatt még nem lehet annyira megismerni a másikat, inkább hagyom hadd alakuljanak a dolgok maguktól...

26/N

2011. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én sem értem igazán , hogy mit is akar.

Én is úgy gondoltam , hogy majd megy magától , de úgy látszik ő meg nem . Ma , most meg közölte , hogy nem jó velem a sex és nem is vagyok az esete . de a lelki társa vagyok. ezeken a dolgokon már ki sem akadok. szerintem vagy nagyon bolond , vagy ez egy bosszúhadjárat a férfiak ellen . Nem tudom , most kicsit szomorú is lettem.

Ilyet még nem mondtak nekem...

2011. febr. 4. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd a lelkedre szerintem, kicsit meg lehet borulva a csaj... Amúgy meg az, hogy élvezi-e a szexet tőle függ nem tőled. Valószínűleg előbb magát kellene lelkileg rendberaknia...
2011. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!