Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetséges a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges a nagyon gyors váltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőm 16 hónap után szakított velem, hogy már nem érez úgy irántam mint régebben, meg már nem tökéletes a kapcsolatunk, mert eltud "baromkodni" egy másik sráccal, meg tud iránta érezni valamit amiről nem tudja, hogy milyen érzés. A szakítás után nem sokkal visszajött, hogy nem tudja miért csinálta ezt, mert a világon mindennél jobban szeret és magának is hazudott amikor azt mondta, hogy nem szerelmes már belém, meg hogy úgy beszélte bele ezt a szakítást meg a másik fiút az egyik barátja. Aztán pár nappal később újra szakított - miután találkozott a másik sráccal, hogy lezárja a dolgot - hogy nem tudja ezt így csinálni, mert nem tudja kitörölni magából a másikat, meg amit érez iránta. Kérdeztem, hogy mi ez az érzés, szerelem? Azt mondta, hogy nem, mert nem is akarna vele összejönni. Meg hogy szeret meg nagyon jól elvan velem, de nem csaphat be a másik srác miatt. Aztán a "2". szakítás után pár nappal már össze is jött a sráccal és az összejövetel napjáig állította nekem, hogy nem akar tőle semmit, meg nem szerelmes belé. Lehetséges az, hogy pár nap alatt egyik kapcsolatból a másikba ilyen könnyen áttudjon "szeretni"? Vagy már régóta nem is szeretett igazán? Vagy ez most csak hirtelen fellángolás meg egy kis kalandra vágyás?


2011. szept. 13. 13:02
1 2
 1/11 Abidos ***** válasza:
amenyire tudom a nők könnyen szerelmesednek de talán ennyire nem ott lehet a gond hogy beléd már tényleg nem szerelmes és azért jött vissza mert a másik srác nem harapott rá először és akkor a biztonságos kapcsolatot választotta de ez később zavata és megint szakított könnyen lehet hogy nem szerelemből van a másikkal csak fizikai vonzalom van köztük mert szimpatikus volt neki a srác és az lépett is szall idd le magad és szedd fel az egyik barátnőjét sok mást nem tudok javasolni.
2011. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Két vasat a tűzben tipikus esete, te meg ne vegyél készpénznek egy dumát se, amit megpróbálnak beadni neked. Felejtsd el a p*csát végleg, aztán ha szerencséje van, két vasat a tűzben után két szék közé esés helyzetben találja majd magát.
2011. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Abidos ***** válasza:
ámen
2011. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a csavoval történt "lezárós" találkozáson, a srác elmondta, hogy érez iránta valamit, és megpróbálta megcsokolni. Aznap a találkozás előtt mikor a csavo megtudta, hogy mégse szakított velem, azt mondta neki, hogy szorakozzon az anyjával, meg hogy max egy köszönésre számítson tőle másra ne, még ha szingli lesz akkor se.
2011. szept. 13. 13:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Aztán meg......
2011. szept. 13. 13:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég szimpla képlet.

A csajszi beleszerelmesedett abba a srácba, dobott, hogy összejöjjön vele, de menet közben kiderült, hogy a dolog mégse biztos, ezért visszakönyörögte magát, mert hát a semminél azért te mégiscsak jobb vagy, találkozott a sráccal, az kitalálta, hogy mégis járjanak, ezért újra dobott, és most összejöttek.

De a csaj végig őt szerette nem téged, bármit is mondott. Ez elég szemétség, meg sz.ar így, aláírom, de akkor is így van.

20L

2011. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vágd pofon
2011. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát itt a példa szemét hapsik és a kedves, finom lelkű lányokra! Mondjuk én még tudnám sorolni reggelig a hasonló vagy ennél sokkal "keményebb" eseteket is! De nem kell, mindenki tudja, hogy a pasik szemetek, a csajok meg kegyetlenek és hazudósak! Mindegyikre ezer példa van! Meg az ellenkezőjére is! Ezért aztán nem érdemes általánosítani!
2011. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Sajnos biztos válaszokat nemtudunk adni mert nem ismerjük kettőtök kapcsolatát és nem látunk bele a lány fejébe sem, de szerintem lehet az is a dolgok mögött, hogy pl. fiatal és még szeretné " élvezni" az életet, gondolok itt olyanra, hogy bulik pasik bla bla bla.. és lehet, hogy azért variált ennyit, mert szeret, de egy kicsit még nem komolyodott meg, és rájött, hogy ő még szeretne élni. Remélem egy idő után rájön, hogy neki tényleg csak te kellesz és vissza megy hozzád.. :S Remélem azért valamennyit tudtam segíteni, de aztán lehet, hogy egyszerűen csak tényleg szerelmes lett másba.. :S
2011. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

én 20 ő pedig 18 lesz. Előttem már volt egy 14 hónapos kapcsolata. meg egy 3 hónapos. És a miénkbe úgy kezdtünk bele, hogy azt mondta hogy már megkomolyodott. Én már megkomolyodtam, nem akartam már csajozni meg ilyenek. Miután megismertem első pillanattól megőrültem érte. És egészen az utolsó egy hónapig mikor már gondolom egyre jobban és jobban ellettek a sráccal, nem is volt semmi gond. Ezekre a dolgokra is csak így utólag gondolok bele, hogy már ott is mintha lettek volna árulkodó jelek. De nem mondhatom ezt se, mert az utolsó hónapban úgy jártunk egymáshoz hogy 3 napot ő hozzám egy pihi utána én mentem hozzá 3-4 napra, aztán 2-3 nap pihi aztán megint mentünk. Mert júliusban nem igen tudtunk találkozni mert dolgoztam. És úgy volt hogy augusztusban bepótoljuk. Be is pótoltuk.

Meg tudni kell hogy mikor összejöttünk, az összejövetel után 3 héttel ő elutazott Angliába a rokonaihoz. Másfél hónapra. Megéltük, kibírtuk egymás hiányát, pedig friss kapcsolat voltunk. És a szakítás előtt 2 nappal írt,a hogy van egy ötlete, hogy mit szólnék ahhoz, hogyha elkezdenénk mostantól kicsit spórolni és jövő nyáron vagy utána nyáron kimennénk együtt a rokonaihoz......Ezek nekem mind azt tükrözik, hogy ő is komolyan gondolta ezt a dolgot.

2011. szept. 17. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!