Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetséges a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges a nagyon gyors váltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőm 16 hónap után szakított velem, hogy már nem érez úgy irántam mint régebben, meg már nem tökéletes a kapcsolatunk, mert eltud "baromkodni" egy másik sráccal, meg tud iránta érezni valamit amiről nem tudja, hogy milyen érzés. A szakítás után nem sokkal visszajött, hogy nem tudja miért csinálta ezt, mert a világon mindennél jobban szeret és magának is hazudott amikor azt mondta, hogy nem szerelmes már belém, meg hogy úgy beszélte bele ezt a szakítást meg a másik fiút az egyik barátja. Aztán pár nappal később újra szakított - miután találkozott a másik sráccal, hogy lezárja a dolgot - hogy nem tudja ezt így csinálni, mert nem tudja kitörölni magából a másikat, meg amit érez iránta. Kérdeztem, hogy mi ez az érzés, szerelem? Azt mondta, hogy nem, mert nem is akarna vele összejönni. Meg hogy szeret meg nagyon jól elvan velem, de nem csaphat be a másik srác miatt. Aztán a "2". szakítás után pár nappal már össze is jött a sráccal és az összejövetel napjáig állította nekem, hogy nem akar tőle semmit, meg nem szerelmes belé. Lehetséges az, hogy pár nap alatt egyik kapcsolatból a másikba ilyen könnyen áttudjon "szeretni"? Vagy már régóta nem is szeretett igazán? Vagy ez most csak hirtelen fellángolás meg egy kis kalandra vágyás?


2011. szept. 13. 13:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem 18 hanem 19 éves.
2011. szept. 17. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!