Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen meg találtad meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen meg találtad meg az Igazit, a Nagy Ő-t? Mi az a tulajdonsága (akár külső), ami megfogott benne?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
24 éves voltam,megláttam és tudtam,hogy nekem ez a pasi kell!!!!Azóta Ő a férjem(imádom)és van egy tündéri édes 3,5 éves kisfiúnk-aki tiszta apukája! :-)
2011. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
18 évesen!28 volt akkor ő! 5 éve együtt vagyunk és imádom.A második babánkat várjuk! Nem a külseje fogott meg bár nem érzem,hogy csúnyácska lenne!A személyisége,könnyedsége fogott meg.Imádni való!Ennél többet nem igen tudok mondani róla!Nem lehet szavakba önteni!
2011. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
4 barátnőm volt eddig 4 komolynak mondható kapcsolat, az utolsó 1 hónapja ért véget, és NEM találtam még meg és nem tudom meg fogom e valaha, az is lehet h az én számomra kijelölt "nagy ő" egy másik univerzumban én....
2011. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen találtam rá,ő 19 volt,azóta is együtt vagyunk( nemsokára 3 éve).Megtetszett a markáns,karakteres,férfias arca.Sokkal többnek néztem,minat amennyi volt.A mosolya,a kedvessége,tudok vele beszélgetni.Megismerkedésünk előtt 4 nappal lett vége az előző kapcsolatomnak,de már nem éreztem az ex iránt semmit,felszabadult lettem.A szakítás napján barátnőmmel átmentünk az akkori párjához és akkor ott megláttam Ő-t,hát tudtam,egyből,hogy Ő az IGAZI.Megbeszéltünk egy talit,és este amikor a buszt várta velem,megkérdezte,mivel tudta,hogy nemrég szakítottam,hogy menni fog-e így érzelmileg,mert ő komolyan gondolja a dolgokat.Ezzel levett a lábamról.Utólag kiderült,hogy az első gondolata amikor meglátott ez volt :asszony :).2 hét után írt nekem egy verset,teljesen kész voltam tőle.Azóta is imádjuk egymást,kicsivel több,mint egy éve költöztünk össze,jó minden nap mellette elaludni,felébredni...:D
2011. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

14 éves voltam mikor megtaláltam az igazit.Megfogott a viselkedése a külseje,meg minden....:D!Nagyon szeretem őt!!!!

22/L

2011. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párommal el tudnám képzelni az életem, bár még fiatalok vagyunk, hogy ez teljesen biztos is legyen. Igazából nekem a türelme, a jó szíve és a megértése az, ami megfogó. Több mint 2 éve vagyunk együtt, de egy hangos szó nem volt köztünk, mindent meg tudunk beszélni, és azt érzem, hogy mellette nem lehet semmi gondom. :)21/L
2011. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

hm.. mi is igaz "még csak" 2,5 éve vagyunk együtt én 20 ő 19. eleve idősebbnek néz ki... :D igazából nagyon nem a külseje fogott meg nem volt helyes(bár ma már ránézek és édes:$) hanem inkább az h mindig ugyanarra gondoltunk, rengeteg közös téma, közös érdeklődés... szinte ugyanolyan személyiségűek vagyunk egy bibivel :D eltér egy csomó mindenbe a véleményünk, de ez alatt a 2,5 év alatt egyszer sem vesztünk össze. mindent megbeszélünk....nyíltak és őszinték vagyunk. ugyanúgy megmondjuk a rosszat is mint a jót.

L*-*

2011. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!