Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen meg találtad meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen meg találtad meg az Igazit, a Nagy Ő-t? Mi az a tulajdonsága (akár külső), ami megfogott benne?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

25 éves voltam. A külsejére figyeltem meg (félvér, jóképű), aztán ahogy megismertem, a személyisége, viselkedése is megfogott.


34N

2011. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy érzem, megtaláltam. A harmincadik szülinapom előtt nem sokkal volt az első randink, úgyhogy elég sokáig vártam rá.

A jelleme, a stílusa, a humorérzéke, a magabiztossága, az érzelmessége, a kedvessége fogott meg először, aztán már minden tulajdonságát megszerettem.

2011. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
23 évesen! Engem is a külseje fogott meg! Már iskolás korunkban is szép fiú volt!:) Aztán persze könnyen bele is habarodtam!:)
2011. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
20 vagyok, és még nem találtam meg. Voltak már fiúk az életemben, de én nem vagyok az a mesében élő típus, tudtam, hogy egyik sem lesz az igazi. Én egy olyan férfit keresek, aki biztonságos szellemi hátteret tud biztosítani nekem, és a majdani családomnak.
2011. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Én úgyérzem megtaláltam, akkor 22 éves voltam most leszek 24. Ami megfogott benne, hogy nagyon humoros, kedves, figyelmes, és még sorolhatnám, mert benne minden megvan amire sztem egy nő vágyik. Szóval ő az igazi.
2011. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

14 éves voltam és ismeretségünk első fél évében meg tudtam volna fojtani egy kanál vízben:D. Ez ma már azért nem így van :D.

29/L

2011. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
15 év fél évesen:)Azóta is együtt:)
2011. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Én 19 évesen rátaláltam. Elég "rossz kislány" voltam, elég sok pasival kavartam előtte, nem is akartam még komoly kapcsolatot, csak szórakozni. Aztán megláttam. Én az első ránézésre tudtam, hogy ő lesz a férjem. A kinézete fogott meg, az,hogy egy egész napig el tudtam vele beszélgetni, a csókja, mindene. Aztán rájöttünk,hogy ugyanaz a célunk az életben, és együtt küzdünk e célokért már 12 éve, közben lett két csodaszép fiunk:) Én nagyon szerencsés voltam, vagyok:)
2011. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Én még várok rá :) Mindenkiről ezt szoktam gondolni, de bízom benne, hogy a valódi igazinál majd érzek valami még nagyobb pluszt:) Mondjuk én tényleg a tökéletesre várok, ha másnak jár, akkor nekem is és meg is fogom találni :)


Hogy példát is mondjak: Anyukámék 15 volt, apu 17 azóta együtt vannak. Apu 45 éves, anya 43 :)

2011. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
38 évesen, 10 éve házasok vagyunk.
2011. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!