Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentín napra, valami kézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentín napra, valami kézi munka?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok egy gazdag gyerek, sőt szüleim is munkanélkülin vannak. De ebbe jobb, ha nem megyünk bele...

Szóval van 10hónapja, egy jól müködő párkapcsolatom, és nembirom kitalálni, hogy mit csináljak neki. Lánynak csinálnám.

Rajzolni nemigen birok, de kézügyességem megvan.

Pár tippet/ötletet adhatnátok, megköszönném:)

Előre is köszi ! :))

Üdv.

17F (16éves lánynak csinálnám)


2011. febr. 3. 22:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, biztos. Ő is készíteni fog, mert mondta hogy nagyon kedves ajándékot csinál nekem. Ezt a Betüs karkötőt megcsinálom biztosra :P Köszi még1x (:
2011. febr. 3. 22:59
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia! :) Szerintem csinálhatnál fémből egy ilyen "hamutartó" féleséget, csak szívecske formában. :) abba bele tudjak tenni az ékszereit, hajgumiit, stb. :) Mellé még meg csinálhatod karkötőt is! :) Sőt! Oda is adhatnád úgy neki, hogy a karkötőt bele teszed a szíves tartóba! :)
2011. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hmm, milyen jópofa :P Megfogom próbálni :P

Esetleg arra gondoltam, hogy csinálok még egy szép kép keretet, és a mi képünket beleteszem. Csak foggalmam sincs, hogy milyen legyen a képkeret.

Akár fábol is lehetne. Valaki, ha bir, egy linket beilleszthetne, hogyis kell elkészíteni:)

2011. febr. 3. 23:12
 14/19 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes tőled:) Jó lehet a barátnődnek;)

Erről az oldalról koppintottam egy ötletes, jópofa dolgot: egy kis dobozkába, amit akár te is készíthetsz, vagy egy pohárhoz hasonló tárgyba teszel kis lapocskákat, a cetlikre felírogatod a hét napjait, hétfőtől vasárnapig, és minden lapra írsz valamilyen szívhez szóló idézetet, üzenetet, jó kívánságot:) Tekerd fel a lapokat és kis szalaggal kösd meg őket. Én ehhez találtam pont egy plüss poharat, amit egy plüss oroszlán tart, ráadásul az van a pohárra írva: happy every day:) Na mondom ezt nekem találták ki.

Ügyesen:)

2011. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nagyon jó, köszi :)

Jöhetnek még bátran. :P

2011. febr. 3. 23:50
 16/19 Fémfaház ***** válasza:
0%
Nem kell kézimunka, húzd meg azt csá!!!
2011. febr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Forrassz neki valamit... kis nyaklánc, kabala figura, neve, stb...
2011. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mézeskalács szív amit te készítesz
2011. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2011. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!