Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentín napra, valami kézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentín napra, valami kézi munka?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok egy gazdag gyerek, sőt szüleim is munkanélkülin vannak. De ebbe jobb, ha nem megyünk bele...

Szóval van 10hónapja, egy jól müködő párkapcsolatom, és nembirom kitalálni, hogy mit csináljak neki. Lánynak csinálnám.

Rajzolni nemigen birok, de kézügyességem megvan.

Pár tippet/ötletet adhatnátok, megköszönném:)

Előre is köszi ! :))

Üdv.

17F (16éves lánynak csinálnám)


2011. febr. 3. 22:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
ugye tudod hogy ez egy nagyon félreérthető kérdés?
2011. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Hogy pontosítsak, mocskosul félreérthető.
2011. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Gondolom a kézimunka szó miatt. Igen, félre érthető, de ha valaki rámegy, és elolvassa, rájön, hogy nemúgy értem :)
2011. febr. 3. 22:42
 4/19 anonim ***** válasza:
Öcsém, látom nem csak én értettem félre D:
2011. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Akkor Készíteni szeretnék neki valamit*
2011. febr. 3. 22:43
 6/19 anonim ***** válasza:
Jó kis reklám :D
2011. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Rainmaker ***** válasza:

Attól függ, mit szeret a lány. Nagyon kedves dolog egyébként saját készítésű ajándékot adni. Attól is függ, mihez értesz. Ha van egy kis faanyagod és kézügyességed, kérhetsz kölcsön valakitől egy vésőt, valakitől egy kis segítséget az előrajzoláshoz, és faraghatsz neki valamilyen egyszerű domborművet, faragványt. Lehet agyaggal is dolgozni, ha van lehetőséged kiégetni valahol (iskolában szoott lenni égetőkemence a rajztanár számára), készíthetsz neki valamilyen agyagékszert. Színes üvegszilánkokkal lehet díszíteni, ezek ugyanis szépen megolvadnak a kemencében. Fonhatsz neki valamilyen karkötőt is esetleg, küldök egy linket, hogy hogy kell neves karkötőt csomózni például. Remélem, segítettem:)

[link]

2011. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát hoz mihez értek? Fémmel remekül birok dolgozni, mert villanyszerelőnek tanulok, de első évben mégcsak fémmel dolgozunk, azaz csináltam már egy fém hamutálat, egy kalapácsot, és egy virág tartót. Apámnak van egy lakatos mühelye, ott fogok birni majd ügykölni:)

Igen, segitettél, köszi :))

2011. febr. 3. 22:53
 9/19 anonim válasza:
szerintem is kézimunkázz a csajon :)
2011. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Rainmaker ***** válasza:
Na, remek, a fém még tartós is, biztos örülni fog:)
2011. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!