Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak "apró" titkaid?

Figyelt kérdés
Van valami, amit sosem mondanál el a párodnak? Előfordult már, hogy emiatt hazudtál neki?
2011. febr. 3. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is hűséges típus vagyok... elgondolkodtam azonban azon, hogy ha egyszer elém lépne álmaim férfija, aki valószínűleg sosem fog, mivel nem hinném, hogy létezik (az meg, hogy még én legyek álmai nője ugyanennek, 100%-ban, még valószínűtlenebb), de tegyük fel így van... külsőleg is belsőleg is mindketten 100%-ban arra vágytunk, amit a másik jelent... tehát Ő elém lépne, és azt mondaná, hogy van 5 percem eldönteni, vele megyek-e, vagy maradok... lehet szemétségnek hangzik, de azt hiszem, vele mennék, ergo megcsalnám a párom. De erre kizárólag álmaim férfijával lennék képes. Hogy párom mit tenne ugyanebben a helyzetben? Hát ez jó kérdés, így konkrétan még nem kérdeztem meg, de hétvégén majd ezt is megbeszéljük :)

Mindenesetre sok sikert, akár megmarad a kapcsolat, akár nem, éld ki magad, aztán találd meg akit kerestél :) Én is 20 vagyok, 5 éve ismerem, 4 éve vagyunk együtt, párom 31 lesz nemsoká. Hacsak elénk nem lép valamikor az, akiről mindig is álmodtunk, akkor valószínűleg 30 év múlva is együtt fogunk vitatkozni valamin.

2011. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tomika90 ***** válasza:
Na igen ezek az eggyezőségek nem szoktak összejönni.Azt meg senki se tudja előre hogy ha megszerezte a tökéleteset idővel nem e váltana másral mert megváltozott az izlése:D
2011. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21:53 --> nincs ló, jó a szamár is, ugye???
2011. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem nem, ahogy mondtam, nagy valószínűséggel nem létezik olyan, aki megfelelne mindenbe,n és én is neki. Ki van zárva. Ez az egyik. A másik az, hogy ha tegyük fel mégis így van, és a fenti hlyzet áll elő... ha vele mennék, akkor ugye vége ennek. De ha nem, akkor is, mivel felemésztene a kétely, hogy mi lett volna, ha... szeretem a párom, de ha bárkivel olyan helyzetbe jutnék LELKILEG, akkor előtte megbeszélném vele a dolgot, és valószínűleg kilépnék a kapcsolatból. A testi rész ki van zárva lelki kötődés nélkül, ha pedig lelki kötődés van, akkor már rég vége a kapcsolatnak. Tehát nincs ló, mert nem létezik, ugyanakkor megtaláltam azt, aki a leginkább hasonlít a lóhoz :)

De minek is magyarázkodom itt neked, amikor közöd nincs hozzá... ajánlom figyelmedbe Weöres Sándor egyik versét: Rongyszőnyeg, 127-es vers. Keress rá, a kedvencem.

2011. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
magyarul nem vagy vele elégedett. keress jobbat, aki keres, az talál és közöld vele, hogy felmérted, lepontoztad :)
2011. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

pasim csak kiváncsi lenne rá, azaz megnézne másik csajjal engem, de persze nem hagyná h amig velem jár más nő nyuljon hozzá meg ő máshoz, az is zavarná ha én beleegyeznék vagy akarnám h más nővel legyen, azt hinné h nem vagyok féltékeny azaz nem szeretem.

de ezt elmondta, tehát nem titok

azt is elmondta faggatás és kérdés nélkül hány nője volt, meg mit próbált eddig ki

nem kamuzik, nem hallgat el dolgokat, olyat is elmond amit más titkolna

viszont én is elmondok neki mindent, azt is h volt abortuszom, de azért ízlésesen nem fogom neki ecsetelni hogy milyen jó volt a szex az exeimmel meg hogy mekkora volt nekik

annyi titkot tartottam meg, hogy nem tudok bicajozni, meg hogy féltékenységemben régen kitöröltem egy számot a telefonkönyvéből, meg egy sms t elolvastam, bár az véletlen volt :)

2011. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsónak: 2146os vagyok. hogy fogadta amikor mondtad h volt egy abortuszod? meg hogy jött szóba? am is el akartad mondani neki v csak úgy szóba jött?
2011. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!