Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak apró titkaid a párod...

Vannak apró titkaid a párod előtt?

Figyelt kérdés

Nyomaszt, hogy tudok valamit, de nem lenne fair, ha elmondanám.

Egy barátnőm elmondott valamit, ami a párom egyik beosztottját (és barátját) nagyban érinti.

Szeretném elmondani a páromnak, szeretném megóvni a barátját egy bekövetkező kellemetlenségtől. Ugyanakkor igenis tehet róla, hogy ideáig fajultak a dolgok.


Tudom, hogyha hallgatok, és az ügy kiderül (mert kifog), a párom haragudni fog, hogy neki nem mondtam el. (Mint főnököt, érinti a dolog). De ha elmondom, a barátnőm fog megharagudni.


2010. jún. 8. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell elmondanod, van, ami a magánélethez, vagy ami az üzlethez tartozik, neked az üzleti részéhez nem sok közöd van, de ha ott dolgozol, vagy ilyesmi, akkor már más a helyzet, mint a főnököt értesítheted a dologról, ha az az alkalmazott kártékony hatással van az üzletre
2010. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, magánéleti dologról van szó. De a páromnak tudnia kell, hogy a közeljövőben melyik nap számíthat a ffire és melyik nap nem.
2010. jún. 8. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán...:P nem tudok semmit magamban tartani előtte...néha olyan dolgokat is elmondok ami csak számomra érdekes, őt fárasztja, mert férfiből van:))


Valószínű ezt is elmondanám:-S

2010. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne mond el, szerintem sem kéne összekeverned a két dolgot, ez az ő ügye, te a bnődtől tudod, ez magán ügy
2010. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy nem tudsz kitáncolni belőle.


Én a helyedben haragudnék a barátnőmre, amiért ilyen helyzetbe hozott engem. Megkérném, hogy a jövőben ne tegyen ilyet. Ez a kavarás tipikus esete.


Másik megoldás, hogy a barátnőddel közlöd, nincsenek titkaitok a pároddal, ezért amit elmond, azt úgy mondja el, mintha kettőtöknek mondaná. Ez a jövőre nézve védelem a hasonló helyzetek ellen, most, ha úgy mondta el, hogy te nem adhatod tovább, akkor nem használ.


Ha megfogadtad, hogy nem mondod tovább, akkor ne mondd tovább. A barátnőddel magán viszonyban vagytok, de ha jól értem a párod cégében nem vagy érdekelt. Ezért a legkevesebb "kárral" most már ez a megoldás jár. (Kivéve, ha a "barátnőd" nem is annyira jó barátnőd. Ezt neked kell tudni, nekem fogalmam sincs.)

2010. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tul.képp arról van szó, hogy a barátnőmnek gyereke született a párom m.társától.

De ő nem vállalja fel, így a bnőm pert indít ellene.


Ha beszélnék a párommal, és a férfivel, talán rá tudnánk venni hogy beszéljen a barátnőmmel, és ő akkor elállna a pertől.

2010. jún. 8. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!