Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak "apró" titkaid?

Figyelt kérdés
Van valami, amit sosem mondanál el a párodnak? Előfordult már, hogy emiatt hazudtál neki?
2011. febr. 3. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Elég sok apró titkom van azaz igazság.


És vannak hazugságok amikkel az ember örömet okoz a másiknak...fura mi?


Vannak kegyes hazugságok amivel örömet szerzel, mert ha mindig mindenkinek az igazat mondanánk akkor minden ember egyedül maradna és magányos lenne!

2011. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Tomika90 ***** válasza:
titok? kipróbálnám 2 nővel...letekerné a fejem.Elmennék swinger clubba...éjszaka megkéselne.Sok apró titok vágy van amit az ember nem tud beteljesíteni...vagyis be tud csak idő kell hozzá
2011. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Apró kicsi kegyes hazugságok beleférnek minden kapcsolatba, legyen az családi kötelék, párkapcsolat, barátság...

Igen, vannak titkaim a párom előtt is, de nem hazudok róluk, ha valami olyasmi kerül szóba, akkor hárítok ,vagy egyszerűen megmondom, hogy ne haragudjon, de ezt nem mondom el. Neki is van előttem, de ez így természetes szerintem.

2011. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tomika90: szerintem az nem titok, hogy ki mire vágyik :) Én is szívesen kipróbálnám néhány konkrét pasival, párom is szívesen néhány konkrét nővel, sőt többel is egyszerre (én abból nem kérek, nekem elég egy is, ha az olyan :)), ez nem feltétlen esik jól oda-vissza, de a vágy az még nem titok, és nem baj ha tudja a másik, mert ha olyan, akár teljesíthető is. Ha ezt már megtetted volna, na az már inkább lehetne titok szerintem.
2011. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Tomika90 ***** válasza:
akkor átfogalmazom...titkos vágy:) ismerem milyen és nem mondhatom el neki mert így is eszméletlen féltékeny és szerinte én kapós vagyok...bár ebbe mindig kételkedek.az 100% hogy neki nem kellene senki. jó hogy ti ilyen nyitottak vagytok ;) irigyellek titeket
2011. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Néha azért nem olyan jó, hogy konkrétan tudja, milyen a külső-belső ideálom, mert aki kicsit is hasonlít arra külsőleg, rögtön elkezd vele piszkálni :) Párom külsőleg nem igazán az ideálom, de belsőleg 90%-ban igen, és ez a fontos. Jól érzem magam vele, mindig van mit csináljunk, és mindig van beszédtéma, meg vitatkozási alap. Eszméletlen féltékenykedési jeleneteket tudunk rendezni mindketten, de közben tisztában vagyunk vele, hogy csak "játék", teljesen megbízunk a másikban. Persze csak kettesben féltékenykedünk. Figyelj oda, és beszélj erről a pároddal, mert idővel nagyon terhes tud lenni a beteges féltékenykedés, és könnyen tönkre mehet emiatt egy kapcsolat.
2011. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tomika90 ***** válasza:
Ez már tönkerement sajanos...teljesen más volt az elején.A tesóm barátnőjére is féltékeny.Heti szinten viták duzzogás és nem játékból...nem 1 szer kidobtam de visszasírja magát.Majd ahogy az élet hozza.Nyugodt tipus vagyok és nem stresszes szóval még kitartok...de nem sokáig
2011. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj vele egy utolsó beszélgetést ejteni. Ha veled szeretne lenni, megpróbálja visszafogni magát. Ha nem, akkor csak birtokolni akar, nem veled lenni, nem szeretni. Beszéljetek erről, és ha meg akar változni, legyen egy "jelszó", amit akkor mondasz neki, amikor elveti a sulykot. De ha már menthetetlen, akkor ki kell belőle lépni, mert ez sehová sem vezet. Elvileg egyszer élünk, nincs arra idő, hogy egy eleve halott kapcsolatban töltsünk éveket :)
2011. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Tomika90 ***** válasza:
na igen...még jó csak 20 vagyok és hüséges mert megcsalásra nem vetemülök.Ha meg vége pajzánkodok mint őrült és nem lesz az a hiányérzetem 27-28 éves koromra hogy kimaradtam valami igazán fontosból.Aztán ha ujra lesz bnőm olyat szeretnék mint te ;) NORMÁLIS a kulcsó
2011. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
titkok nem hiszem, maximum olyan dolgok amiket magamtól nem kötök az orrára. pl. hány partnerem volt v egy terhességmegszakítás még régebbről, ilyenek. de ha rákérdez, vagy kiderülne nem hazudnék.
2011. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!