Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel tavaly augusztusban ismerkedtem meg az egyik barátnőjén keresztül egy házibuliban aki teljesen belém van esve. Január elején szakított a lány a barátjával miattam, mert akkor nem nagyon gondolt bele,hogy a legjobb barátnője még szeret engem.A probléma tárgya igazából az,hogy a barátnőm nem meri el mondani a barátnőjének,hogy velem van, és hogy szeret engem, mert fél,hogy emiatt teljesen vége lenne a barátságuknak...nagyon össze van zavarodva, és nem tudja,hogy mit csináljon, és folyamatosan azt mondja,hogy ő nem képes meg tenni a barátnőjével,mert lelkileg össze omlana...Ezzel a lánnyal tényleg szeretjük egymást,de teljesen tehetetlen vagyok...a barátaim véleménye ami nagyjából meg egyezik az,hogy Legyetek együtt, és ne gondoljatok a másik lányra, mert nincs hozzátok köze..ezzel nagyjából én is így vagyok, de a barátnőm nagyon fél.

Légyszíves ti is írjátok le a véleményeteket, lehetőleg normálisan...


17/F


2011. febr. 3. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már az elején el kellett volna mondani a lánynak, hogy ne élje bele nagyon magát. Viszont mindenképp jobb elmondani neki, mert úgyis rá fog jönni, és jobb, ha tőletek tudja meg, mint valami pletykából.
2011. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!