Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyeség összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség összejönni újra a volt szerelmemmel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mit mondunk, úgyis összejössz vele.
2011. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha közben tanultatok egyet s mást, átgondoltátok hogy mit hibáztatok és nem a másikat okoljátok a dolgokért amik történtek, akkor lehet benne még jövő, de különben hülyeség.
2011. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legfennebb újra szakítotok, és akkor már biztos lehetsz benne, hogy nem működik.

Amúgy szerintem lehet még jó.

2011. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Norb66 ***** válasza:
Egyszer már beleszerették valamiért. Ha még mindig megvannak azok a tulajdonságok, úgyis összejöttök újra :)
2011. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg. Max szakítotok ha nem jön össze, de ha meg sem próbálod akkor mindig ott lesz az a "Mi lett volna ha...?".
2011. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de anyu azt mondja h ne jöjjek vele össze mert akkor megint csalódunk...8 hanapja szakítottunk és 3 hónapig jártunk...de nagyon nagy szerelem volt

és én szeretem őt...meg ő is kérdezi h mikor végzek a suliban talizunk e...meg ijenek...lehet ebből h újra összejövünk??

2011. febr. 4. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Anyukád ismer, és félt. Talán csalódás lesz, de abba nem halunk bele, igaz?

Viszont anyukád talán jobban átlátja a dolgaitokat, mint itt mi, sőt tapasztalt, és lehet, jobban látja még nálad is.

Talán igaza van, de szerintem érdemes megpróbálni, ha viszont megint nem jön össze, az hamar kiderül, és így egy második kapcsolatból már nehezebb kiszállni, mert az ember hajlamos hitegetni magát, hogy minden rendben van, mert fél újból változtatni.

Ha szeretitek egymást, hülyeség lenne azért nem összejönni, mert már egyszer jártatok.

Azt kívánom, hogy ismerd fel a majdan kialakult helyzetet, hogy az működik, vagy csak bemeséled magadnak!

A szerelem szép, még a csalódás is, amikor vérzik a szíved és fáj. Akkor, amikor ilyet éltem át gyerekkoromban, akkor is azt mondtam, hogy ez még mindig jobb, mintha képtelen lennék szeretni.

"a szerelem jó, a szerelem fáj"

2011. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!