Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan utánoz a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan utánoz a barátom. Miért? Lentebb példák

Figyelt kérdés

pl most nem sűrűn találkozunk, de amikor a szexről ír sms-t hogy hiányzik neki bla bla, visszaírtam, hogy nekem inkább érzelmi hiányom van a romantika, meg ilyesmi.

eltelt 1 hét, és ő vágja most a fejemhez az én gondolatomat, hogy neki(!)hiányzik a romantika de jó lenne, már érzelmileg töltődnie.

aztán:

kitaláltam hogy úgy írom alá, hogy puszi, szia helyett, hogy pusy, sya, erre most ő is így írogat.

kérdem én: nincsenek saját gondolatai, kreativitása az ilyennek????

kezdem unni, hogy majdhogynem magammal beszélgetek....

vagy mitől ilyen?


2011. febr. 3. 13:19
 1/10 Moszuke ***** válasza:
51%

lol:)

hogy beszélhetsz így az emberről akit szeretsz?...


*[..]az ilyennek????[..]*

szégyelld össze magad!


amúgy az én barátnőm és én is ilyen vagyok.. nem komálom ha nem vagyunk egyediek a kapcsolatban..

és néha direkt utánozzuk egymást:) elvicceljük:)


kettőnk között a megszokott szar becenevek se menők pl:

cicca, szívem, kicsim...

sose használjuk...max arra hogy ugrassuk a másikat:)

van helyette: kuttya, rabszolga, úrnőm, kedvesem.

már ezzel is lázadunk a többi unalmas, megszokott fos becenév ellen:)


az utánzást meg poénkodjátok el.. ahogy mi..:) persze ehhez kell a megfelelő partner is.. szerintem nálatok ez nem nagyon működne.

na ennyi. szakíts vele, mert te nem szereted őt.


ő pedig mindent megtesz hogy a kedvedre tegyen azért utánoz.

ez lélektan. ennyi. csö

2011. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tika88 válasza:
46%
Lehet hogy egy hibrid vagy egy marslako, de az is lehet hogy cask be akar jonni neked :P
2011. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem nagyon értem a problémát, nekem nagyon jól esik ha a páromnak annyira tetszenek egyes szófordulataim, hogy ő is használja őket.
2011. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha így beszélsz a párodról, hogy "az ilyennek", akkor szerintem nem ez az utánzós dolog a legnagyobb probléma a kapcsolatotokban. Meg amúgy is szerintem van még valami a háttérben, ha már ebből gondot csinálsz.
2011. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az előző barátom volt olyan, hogy olyan szóvicceket gyártott, hogy olyan nagyokat nevettem a melohelyen és egyből lereagáltam és egyből értette.

de ez a srác...mintha nem vágna az esze.....vagy nem tudom


én szeretem, de igen van vele jó sok egyéb problémám is, de fel nem foghatom miért utánoz.

tényleg arról lenne szó, hogy be akar vágódni?


pont ezzel ábrándít ki.

mintha ő nem érezne irántam semmit, amit szavakba tudna önteni, csak írja, ami én írok.....

ez nekem szomorú

2011. febr. 3. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:
azért, mert a hozzád közelálló emberek, akikkel sokat vagy együtt, akarva-akaratlanul a gesztusaidat, szokásaidat átveszik, és ez ugyanígy igaz fordítva is.
2011. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

bár gesztusról, meg szokásról lenne szó...

de itt gondolatokról beszélünk!

lásd első példámban amit fentebb írtam

2011. febr. 3. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
szegény gyerek lehet, hogy beléd van bu*zulva teljesen te meg ilyeneken kiakadsz. szerintem csak szerelmes és kissé tapasztalatlan, azért hiszi, hogy ez neked tetszik.
2011. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

csak azt nem értem, hogy a saját gondolatairól miért nem tud írni, csak az enyémeket skálázza vissza


ez elbizonytalanít. mintha ő nem érezne semmit.

vagy van olyan, hogy valaki szerelmes és gőze sincs mit mondjon, meg érezzen???

2011. febr. 3. 17:07
 10/10 A kérdező kommentje:

most vagy a világ borul fel, vagy én kezdek megőrülni, de ezt már az alkalmazottunk is kezdi!!!!!!!


pl.: meséltem neki, hogy mindig elkezdek tornázni, sportolni, de mindig szép lassan elmarad, így legutóbb úgy akartam magam ösztönözni, hogy bérletet veszek, hogy akkor muszájból is, de fogok menni rendszeresen.


és totál ugyanezt előadja nekem 2 hét múlva az asszisztens, hogy nehezére esik a sport mellett kitartani, legutóbb direkt ezért vett bérletet


most mindenki engem másol????

vagy mindenki azt gondolja mindig amit én????

vagy mi ez?????

2011. febr. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!