Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalt? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Bnőm elment egy céges buliba nélkülem. Első nekifutásnak egy kocsmába mentek kollégáival ahol fogyasztottak némi piát(barátnőm egy vodkanarancsot ivott meg amit nem tudok, teszem hozzá hogy vagy 2éve nem iszik alkoholt) ezek után indultak el a helyszínre. Most nem mesélem el az elejétől a lényegre térek. Egy srác elégge rányomult, folyton vitte táncolni, felvette a nyakába, követte állandóan stb... és a kérdés most jön. Amit nem értek, mondta barátnőm hogy megnyalta a vállát a srác, utánna mondta neki hogy ne tapizzon(kérdeztem hogy miért tapizott? vá: nem dehogy nem tapizott. kérdezem:akkor miért mondtad neki?) megemlitette hogy tánc közben lehet fogdosta...utánna tagadott. Nagyából vége a bulinak táncolnak ezerrel, elfogy közben pár feles vodka, hazafelé a srác alá akart nyúlni de nem hagyta, mondta bnőm. Kocsival mentek bnőmék, majd mondta hogy egymás mellett ültek a sráccal és megfogta a combját... és mondta a srác barátnőmnek hogy ráállt a farka az este folyamán valamikor már nem emlákszem pontosan.(de mitől állhatott fel???) szerintetek csak ennyi történt?? áááááááá most akarom megkérni a kezét és nem tudooom ...
2011. febr. 2. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én sem tudom. Te tudod, hogy milyen a lány.
2011. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy nem nézném ki belőle. De őszintén nem tudom megmondani hogy viselkedik egyedűl társaságban fiukkal...már egy ideje hogy nincs baráti köre és most hirtelen egy munkahellyel lett. Hívják kocsmába, tudják hogy vagyok neki, de engem nem hívnak, csak annyit tesznek hozzá hogy, majd ne a srác mellé ülj. (hehehe)lehet össze akarják hozni vele?? jah igen amit kihagytam, kiröhögték bennt hogy van neki egy 5éves kapcsolata. Szószerint idézek: annak már úgyis mindjárt vége, meglásd tavasszal miniszoknyába fogsz előttünk flangálni....és most ne legyek ideges....
2011. febr. 2. 23:45
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha a helyében lennék és megcsaltalak volna, akkor nem meséltem volna el arról a srácról semmit. Lehet hogy pont azt várja, hogy megkérd a kezét :D és ezzel a sztorival tudatosítani akarta benned, hogy másnak is tetszik és valamiért féltékennyé akart tenni.

De azért még nyomozgass egy kicsit a lánykérés előtt, de ne őt faggasd.

2011. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ideges lesz hogy ha megkérdezem hogy mitörtént ma? vá: semmi... mit beszélgettetek? erre is harap...jah meg semmit, bennt se volt a srác, a nap végén meg csak szóbajön hogy csak beszéltek valamit...."eszébe jutott" mikor kérdeztem akkor nem jutott eszébe hogy valakivel is beszélt 8óra alatt?
2011. febr. 2. 23:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy megtörtént vagy sem, benne volt hogy megtegye! Hát van okod aggódni, mert pali madarat űznek belőled:S Már lehet meg is csalt. Azt hogy mit mond neked a barátnőd....Jó hogy nem a szemedbe mondja, hogy meg fog csalni:S Képzeld el, miért nyúlnak, meg miért áll fel neki? Sajnálom, de ez már nem jó, ennyiből ezt megállapítom neked. Meg nem táncolt volna vele, ha nem szereti, szóval...Választhatsz, vagy vele vagy nélküle. De a másk, hogy már pali madárnak néznek, tegyél úgy mintha nem tudsz róla és akkor nem esel hibába.
2011. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy csak a felét mondta el az egésznek...ami nem olyan nagy ügy....ugyanis néha fél hogy szakítok vele csak nem tudom miért? A kollégáit hiába kérdezném úgyis falaznának...
2011. febr. 2. 23:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Ajaj, nem jutott eszébe?? Akkor már volt:( bocsi
2011. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ajaj, nem jutott eszébe?? Akkor már volt:( bocsi


Ezt nem értem...

2011. febr. 2. 23:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt hogy titkolozik. Ideges mikor róla beszélsz, aztán csak mégis beszélt vele. Hoppá kihagy a memóriája. Szívesen mondanám azt, hogy ez csak véletlen, egy nagy hülyeség, de te is össze tudod rakni, nem?
2011. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És ő miért veszi ilyen lazán? Tudod ha valaki félre lép akkor mindig arra ügyel, hogy ne derüljön ki. Ilyenkor van az, hogy másokat okolnak vagyis téged. Elég nagy meglepetés lenne, ha megnyugtatna és mindent elmesélne részletesen a helyett hogy neked esne, nem?
2011. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!