Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelenség normális lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelenség normális lányt találni?

Figyelt kérdés
Minden lány csak flörtölni akar, vagy fél a komoly kapcsolattól. Sok lánynak csak a buli végéig tart egy ismeretség. Akik normálisabbak, vagy jobban kijövök velük, azok pedig nagyon messze laknak. tényleg ilyen nehéz egy rendes lányt találni, vagy csak én vagyok nagyon peches?
2011. febr. 2. 23:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha buliban szedsz fel egy lányt és még itatod is egy kicsit, bármit kipróbálhatsz rajta, hagyni fogja. Ilyenek. Akár ott ahol laksz, akár 300 kilométerrel arrébb. De normális lányt is találsz bárhol, ha ilyen kell, kerüld a bulikat.
2011. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Robi19xD ***** válasza:
53%
Nem hinném h célra vezető ha görcsösen keresed a szerelmet. Legyél nyitott mindenre és majd 1x össze jön :) Pl. én soha nem gondoltam volna h akit keresek az 5évvel fiatalabb mint én szinte még kislány de éret gondolkodású és nagyon megtudja adni azt a szeretetet amire vágyom :)
2011. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, de igazad van... Én is mindig ezt mondom, nem keresni kell, hanem észrevenni, ha szembejön.
2011. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Így van, ismerkedj emberekkel és ne a kapcsolatot keresd. Járj nyitott szemmel és élvezd az életet. Egy csomó fiúval, meg lánnyal meg lehet ismerkedni így, aztán csak észre kell venned, hogy kik vonzódnak hozzád.

Próbálkozz velük!

2011. febr. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!