Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelenség normális lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelenség normális lányt találni?

Figyelt kérdés
Minden lány csak flörtölni akar, vagy fél a komoly kapcsolattól. Sok lánynak csak a buli végéig tart egy ismeretség. Akik normálisabbak, vagy jobban kijövök velük, azok pedig nagyon messze laknak. tényleg ilyen nehéz egy rendes lányt találni, vagy csak én vagyok nagyon peches?
2011. febr. 2. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
érettebb korosztályban keress,mai hülye lotyók mind ilyenek
2011. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pontosan! Érettebb csajokat keress! Bár én 17-18 évesen sem voltam ilyen. Hány éves vagy?
2011. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

de már te is megválaszoltad a kérdésed : találtál már normálisat , csak messze laknak

megoldás : költözz jobb helyre

2011. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. A 18-25 korosztályból ismerkedtem már meg jónéhány lánnyal, és bizony a kor sem számít annyira, mint ahogy gondoltam.
2011. febr. 2. 23:47
 5/14 A kérdező kommentje:
23:47 - Debrecenben lakok, egyelőre nem akarok elköltözni, mert nekem tetszik a város és jó munkahelyem is van itt.
2011. febr. 2. 23:49
 6/14 anonim ***** válasza:
erdekes, szerintem nincs olyanj lany ki ugy indul egy parkapcsolatnak h egy ejszaka,s vege, vagyis hat ez a fiuk szokasa. Na most, ha te megis talakozol ilyen lanyokkal , akkor rossz a tarsasag. Keress uj tarsasagot ..egyetlen megoldas
2011. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Buliban ne nagyon keresgélj, mert még a buszon is több az esélyed hogy párt találsz.


Komolyabb érettebb banda kell neked szerintem

2011. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pedig van sok olyan lány. Velem is megtörtént már, és másnap írtam levelet a lánynak, amire annyi volt a válasza h most nem akar semmi komolyat, számára csak annyi volt a dolog. Más lánytól is megkaptam már h nem akar komoly kapcsolatot mert most fiatal és ki akarja élni magát... :S. Én leszólítanék városban is lányokat, de sztem ezért nem nagyon rajonganak. Napközben mindenki rohan és elfoglalt, és amúgy sem szívesen ismerkednek olyankor idegenekkel.
2011. febr. 3. 00:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem peches vagy. Senkinek nem könnyű társat találni, nem csak neked nem :) De buliban... ott ők a kisebbség. Egyébként én 22 év alatt nem próbálkoznék. Hiába érett valakinek a felfogása, még nem élt annyit.

Én konkrétan senkinek sem hiszek, egyik nemből sem, ha ilyen fiatal, legyen akármilyen meggyőző. Pedig én magam vagyok a példa az ellenkezőjére - én viszont tudom, hogy miről beszélek. Nagyon korán kezdtem, és 17 éves koromra már sok is volt, mindent kitapasztaltam jóból is, rosszból is, és mire nagykorú lettem, úgymond, megkomolyodtam. Most 21 vagyok, és nemhogy nincs honvágyam 4 éve, hanem egyre jobban elítélem, és taszít az egész. Közben sok barátom ennyi idősen teljesedett ki, nekik még bőven tart, én meg vagy mosolygok vagy felháborodok rajta :)

Én mondhatom a múltra, hogy fiatalság - bolondság, de nekik nincs mentségük rá... :P

Úgyhogy én helyszínt és talán elgondolást is váltanék.

2011. febr. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha buliban ismerkedsz lányokkal, akik már aznap odaadják magukat neked, miért csodálkozol, hogy nem komolyak? Egy ilyen ribanctól akarnál bármit hosszú távon? Én eleve nem járok buliba...Van egy klassz közösségem, és ott van az a fiú is, akit szeretek. Látod, velem meg pont az van, hogy csak komoly szándékkal ismerkedek, és ezt meg a fiúk nem nézik jó szemmel...Ők lassabban jutnak el arra a pontra, hogy akar is valamit a lánytól hosszú távon...

20L

2011. febr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!