Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? Nekem vagy neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Nekem vagy neki?

Figyelt kérdés
Rögtön bele a lecsóba.A gondom az hogy a barátnőmmel mindennap találkozok és hétvégenként együtt alszuk 1 év két hónapja járunk. és ő mindíg fáradt mert reggel 5 kor kell kelni-e hogy beéjrne a suliba mivle ritkán jár oda busz. és hogy hétvégén ő pihenni is akar. szóval én megértem hogy pihenni is akar de én meg nem aludni járok oda hanem hogy este filmezzünk beszélgessünk vagy ellegyünk kettesben:P. az estét igy szeretme tölteni amikor már mind2 en hulla fáradtak vaguynk akkor alszunk ő odabujjik hozzám és alszunk. szóval a kérdésem hogy ti szerintetek igazam van hogy nem aludni járok oda ?: )
2011. febr. 2. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csak aludni, így helyes. Ha nem tudod felizgatni heti 1-szer 2-szer sem, akkor szerinted mennyire tart vonzónak és meddig fog ez működni? .D
2011. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked van igazad, tök uncsi lehet így a kapcsolatotok. Kellene bele vinni valami színt, mert előbb utóbb megunod és lelépsz. A párodnak erőt kellene vennie egy picit magán kettőtökért.
2011. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem csak aludni jársz oda,hanem azért,hogy elcsábítsd,hogy udvarolj.Hogy elfelejtse a karjaidban,hogy fáradt.

Van min dolgoznod!!

2011. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
felizgatni látom ezt ne mirtam le heti 5-6 sex van csak este 1 után szeretne aludni én szeretek fent lenni 4 ig vele : ) pénteken meg 11 ig szeret fent lenni||ja és ki tudom elégíteni
2011. febr. 2. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem csináljátok úgy hogy szombaton vagy pénteken mész hozzá és akkor nem kell másnap 5-kor kelnie ;)
2011. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ott alszol, akkor tényleg együtt kéne lennetek, de vedd figyelembe, hogy hulla, idegei is ki lesznek készítve, ha nem hagyod aludni. Én sem alszom sokat hétköznap, aztán pénteken puff ágy, másnap csak 2-3 körül kelek. Rossz esetben 4. Szerintem ezt máshogy kéne megoldanotok. Pl mi lenne, ha délután aludna, aztán felkel, te átmész, és akkor filmezhettek. Vagy mondjuk filmeztek, alszotok, másnap meg délután alszik egy nagyot.
2011. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, neked is igazad van, de azt is értsd meg, hogy ha valaki állandóan ötkor kel és emellett még miután haza megy tanulnia is kell, akkor bizony hétvégére hulla fáradt lesz. Ezt nem direkt csinálja, gondolom ő is inkább veled akar lenni, de hát ha az ember rettenetesen fáradt, akkor bárhogy is próbálkozik, úgyis elalszik.
2011. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
délután nem tud aludni.: (
2011. febr. 2. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Ember!!! 1-ig van fenn és 5-kor kel???

És pénteken már 11-kor aludni akar????

Zavard el a francba!! Aki sokat alszik,az keveset él!!!

:-)))))))))))

2011. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A gondom az hogy a barátnőmmel mindennap találkozok."

Valóban ez a gondod. Ne találkozzatok minden nap.

2011. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!