Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Mit tehetnék? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mit tehetnék? Lent

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a lányok nem tekintenek rám "férfiként", legalább is én így érzem, hanem csak akkor vagyok jó ha cigi kell, meg ilyenek?? Úgy érzem szeretnek a környezetemben lenni, csak mintha nem tekintenének rám "férfiként" (mintha kihasználnának) vagy nem is tudom. Őszinte és tisztességes válaszokat szeretnék. 16/F. Köszönöm szépen!
2011. febr. 2. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést.

Úgyérted 'barátjelölt' helyett 'haver'ként néznek rád?

Vagy hogy 'haver' helyett csak 'valaki aki jó ha kéznél van'?

2011. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ha férfi leszel, férfiként viselkedsz akkor előfordulhat hogy néha férfiként tekintenek rád.
2011. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor mondják, hogy aranyos vagy stb... ha adok cigit neki/k. ( nem jelölgetnek facbookon, meg myvipen sem,) meg van mikor olyan érzésem van, hogy iskolában néznek mintha bejönnék némelyiknek, de így ha közelükben vagyok akkor mintha másabb lenne. Próbálok humoros lenni és ha az vagyok ,akkor sem röhögnek mindig. Lényegében, igen olyan mintha csak arra lennék jó hogy kéznél legyek neki/k. :$
2011. febr. 2. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert kihasználhatónak mutatod magad. Vagy mert csúnya vagy és emellé még jó arc sem vagy, így tényleg csak egy havert/barátot látnak benned, akitől nem is akarnak annál többet mint hogy néha dumáljon velük és megkínálja őket cigivel.
2011. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehetne ezen a dolgon változtatni szerinted? (Szőke a hajam, kék a szemem.)
2011. febr. 2. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy kis izmot:P
2011. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!