Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Második közös Valentin-napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második közös Valentin-napra ötletek?

Figyelt kérdés
Mit lenne érdemes venni/csinálni a barátnőmnek a második közös Valentin-napunkra? Ötletek? Én 20f, ő 20l.
2011. febr. 2. 15:50
 1/4 anonim válasza:

első lépés : 1 szál vörös rózsa

második lépés : vidd el egy jó és szép cukrászdába és hívd meg valamire

harmadik léplés: romantikusan együtt töltött forró pillanatok (de csak akkor ha ő is akarja)

2011. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy fergeteges ünnepi DAFEM party!!!!
2011. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen személyes legyen, inkább te csináld ha van érzéked a kreatív dolgokhoz. Ha nincs akkor is tedd valamivel személyessé. Közös képes tárgyak tucatjait lehet már csináltatni, vagy pl egy törölköző amin valami csak rátok jellemző 1-2 szavas hímzés van. Félszíves medál nyaklánccal, nevetek kezdőbetűje belegravírozva? Vagy nálunk van a városban egy kovácsoltvas szív alakú szobor féle amire párok szoktak gravírozott lakatot tenni, ezzel kifejezve az összetartozást. Ha van nálatok ilyen rakhatnátok rá ti is. Élmény ajándékkal is meglepheted, mondjuk elviszed vacsizni de úgy, hogy ne tudja hova mentek, csak mondd meg mit vigyen magával és érte mész, vagy megbeszélitek melyik buszon, vagy hol találkoztok.. ha együtt töltitek az estét akkor is számos aprósággal lepheted meg, ami nem igazából ajándék, de biztosan emlékezni fog rájuk. Pl főzhetsz neki te vacsit, felajánlod hogy megcsinálod neki a fürdővizet és körbepakolod a kádat illatmécsesekkel tök romantikus tud lenni ha ketten ültök bele, meglepheted vmi új szexi fehérneművel.. Vagy csinálhatnál neki egy kis füzetet amibe a legemlékezetesebb élményeiteket beleírod raksz hozzá képeket stb.. hát nem tudom tudtam-e segíteni
2011. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kád körül illatmécsesek meglepetést már megcsináltam, de nem kellett hozzá külön ünnep, hogy biztos ne számítson rá :) Legutóbbi évfordulónkra megcsináltam neki az egyetlen olyan típusú személyes ajándékot, amihez van érzékem. NA mindegy, azért köszi a választ, még gondolkodom...
2011. febr. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!