Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar szakítani velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shéf kérdése:

Miért akar szakítani velem?

Figyelt kérdés
Lassan tizenegy év együtt lét és pontosan négy év házasság után gondolkozik a kapcsolatunkon, mert azt mondta, hogy megfullad mellettem.Nagyon sok sérelmet is felhozott még emellett.Az eltöltött évek alatt ha én tudtam tolerálni illetve túltenni magamat azokon a sérelmeken amiket ő okozott nekem akkor ő miért nem tudja.?Eddig mindent megtudtunk közösen oldani, de már kb: fél éve teljesen eltávolodott tőlem.Semmilyen érzelmi és testi kapcsolat sincsen köztünk.Azt mondta,hogy közös gyermekünk miatt hajlandó lenne velem egy fedél alatt élni,mert a gyermekünk ne legyen sérült emiatt.Talán van valakije?Évekig én kerestem jelentősen többet, de amióta van ez a válság azóta én kerek kevesebbet.Mit tehetek?
2011. febr. 2. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok, hogy a gyerek miatt nem szabad együtt maradni. Lehet, hogy érzékenyebben fogja érinteni őt az, hogy a szülei nem szeretik egymást, mint az, hogy elválnak.
2011. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert megunt és elmúlt a szerelem. Ez természetes. Te meg jobb vagy nála, ezért voltál képes tolerálni dolgokat, ő pedig nem.
2011. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy van valakije.

De az is, hogy voltak olyan sérelmek, amiken nem tudta magát túltenni.

Nem elég, ha a problémákat megbeszéljük, meg is kell őket oldani. Amikor már úgy érezzük, hogy valamit nem tudunk elviselni, nem tűrni kell, hanem megkeresni a kompromisszumot, a közös pontot, a megoldást.


Mindenesetre én sajnálom, ha valaki ennyi közös év után így dönt. Szerintem a legtöbb gondot alapos, őszinte beszélgetések után, közös megoldásokat keresve, egymásnak valamennyit engedve, a szerelmi életet kicsit felpezsdítve, kis változatosságot hozva a mindennapokba, önmagunkba, az életbe, meg lehet oldani.

De lehet, hogy tévedek, talán vannak rendbe hozhatatlan problémák.

2011. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!