Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Már megsem halgat a párom!Nem figyel rám!Én meg csak szenvedek!Mit tehetnék?Hagyjam el?Vagy használjam azt a furcsa képességemet, hogy beszélek vele?Értelmesen, és akkor talán engem is úgy kezel majd?

Szóval?Vagy írjam le nektek mekkora szemét?Vagy viselkedjek felnőttként?De hát csak ő lehet a hibás nem?Én mitől lennék?


2011. febr. 2. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Van aki köcsögnek született és világéletében az is marad.

Az h kijátszod ezt a tulajdonságát csak átmenetileg oldod meg a problémát.

Ott kell hagyni az iet.

18/F

2011. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
akkor hagyjam el?
2011. febr. 2. 14:07
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez irónikus.

Arról van szó, hogy a nők mindig mártírkodnak, ha megkérdezed, "semmi" bajuk, némasággal "büntetnek", célozgatnak, manipulálnak, elvárják a gondolatolvasást ahelyett, hogy feketén-fehéren kimondanák, mi nyomja a bögyüket.

23/L

2011. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. febr. 2. 14:12
 5/20 anonim ***** válasza:

10 éve vagyok házas. Észrevettem egy érdekes dolgot. A férfi reggel beszédesebb a nő pedig este. Beszéd meg vele reggel a kávé ivás közben.

Este egy férfi beszélgetésre használhatatlan.

2011. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

De hát csak ő lehet a hibás nem?Én mitől lennék?


Na itt az alapvető probléma a dologban. Egy kapcsolatban mindenki hibás, mindkét fél.


Vagy a kérdés nem is komoly....

2011. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

"10 éve vagyok házas. Észrevettem egy érdekes dolgot. A férfi reggel beszédesebb a nő pedig este."


Gondolom, 1 fővel élsz házasságban 10 éve. Ez esetben a te férjedre igaz, amit írtál, nem a férfiakra.

2011. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Viselkedj felnőttként: ha problémát van, ne az interneten kürtöld szét, hanem az illetőnek mondd el. Ha meg nem hallgat meg, akkor hagyd el, hiszen nyilvánvaló, hogy nem érdekled. Ha meg nem akarod elhagyni, akkor ne panaszkodj, senki nem kényszerít rá, hogy mellette szenvedj, hanem te választottad.
2011. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Fúú h az első mekkora egy lúúúúúúúúzer:)

És még büszke is rá, h egy igazi hü*lye.


"használjam azt a furcsa képességemet, hogy beszélek vele?Értelmesen, és akkor talán engem is úgy kezel majd?"


igen talán nem hisztizni kellene meg durcizni, mert azt egy igazi férfi le fogja sza*rni.

Ha mondjuk olyan lenne a barátod mint az első hozzászóló akkor mindegy lenne, mert azzal bármit megcsinálhatsz, egy palotapincsi.


"De hát csak ő lehet a hibás nem?Én mitől lennék?"


Mi az h csak ő lehet a hibás? lehet el kellene gondolkoznod , hogy lehet veled van a baj, sőt 100% a stílusod alapján, hogy veled van a baj:P

Szerintem a barátod úgy van veled, h kúrni jó lesz aztán cső:)

2011. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Te is csak bántasz 14.16-os!Ő is csak bánt!Te is csak férfi vagy!Csak megbántani tudtok!


(kezdem élvezni:))

2011. febr. 2. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!