Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a pasim unokatesója....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a pasim unokatesója. Hogy kellene megoldani hogy ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon bejön, pedig 30 éves, kopasz,tetkós,elvált, és egy kis pocakja is van. Nem az az igazi szépfiu de van benne valami vonzó.

Azt hiszem nagyon jó ember, és a kűlső és belső tulajdonságai egy fantasztikus embert alkotnak!

A pasim akivel 4 éve vagyok, hasonlit rá. Kűlsőre talán jóképűbb de belsőre kicsit hasonlithatna az unokatesójára...

Huu de k.rvának érzem magam amiért ilyeneket irok, de muszáj kiadnom magamból.

Lett volna alkalmam összejönni az unokatesójával régebben, de én akkor észre sem akartam venni őt...nem tetszett. Családi rendezvényen most találkoztunk,nincs senkije, és apró jelekből érzem hogy ő is vonzódik hozzám.

Ez nagyon felkavart bennem valamit, és a véletelen úgy hozta hogy aztán még másnap is egymásba botlottunk...szeretek vele beszélgetni, és talán kicsit zavarban is vagyunk egymás társaságában.

Igazából kerestem itt neten bevallom....hátha rajta van valamelyik közösségi oldalon vagy valami, aztán mindig elhesegettem magamtól a gondolatot, hisz szeretem a barátom.

Ma meg egy ilyen oldalon azok közt volt akik nézték az adatlapom....nagyon meglepődtem...ezek szerint őt is érdeklem?

Tudom, bűnös a gondolat is hogy vonzódom hozzá...

Egyébként ritkán találkozunk,de egyre többet gondolok rá.

Nem vagyok belé szerelmes, csak nagyon tetszik..

Tudom, most leribancozhattok, de akkor most hogy kellene őt elfelejteni?Vagy ez a kis vonzódás nem probléma ha közben nem történik semmi köztünk...a gondolat nem bűn?És majd elmulik, elfelejtem?

Történt valakivel hasonló?

25L


2011. febr. 2. 13:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hmm. Én meg ha nem bánod élem tovább az életem a saját elveim, törvényeim és "naivitásom" szerint. Nem érdekel mit írnak a szaklapok vagy éppen mi a véleménye egy szexuálpszichológusnak.

(Bocsi de ezen röhögtem amúgy is egy sort, hogy "szexuálpszichológus munkássága")

Persze elő lehetne keresni számtalan szakember ellenvéleményét, de hát ezt úgyis tudod.

Bár azért van ami tetszik abból amit belinkeltél..

Ha valaki megcsalja a párját, az direkt, tudatosan fájdalmat okoz neki, és aki képes erre... az nem szeret igazán, maximum megszokásból, a biztonságérzet miatt, vagy az anyagiak miatt van a párjával. Nem tiszteli és nem szereti, mert ha szeretné (nem szerelemből, csak szeretetről beszélek) akkor nem tudná ezt megtenni, tudná, hogy a párja jobbat érdemel és lelépne időben.

Az ilyen emberek gyengék és szánalmasak és olyan végtelenül egyszerűek...

Szerintem igenis tökösség és bátorság kell ahhoz, hogy odaállj a párod elé és a szemébe mondd, hogy megcsaltad.

Egyébként pedig egy-két megcsalást talán még el lehet titkolni.. de ha rendszeresen, vagy sokszor csalod meg a párod.. úgyis kiderül. Minden két emberen múlik.. Ha a párod eléggé figyelmes, akkor rájön.

Én hiszek abban, hogy van örök szerelem, bármilyen gyerekes vagy naiv felfogásra vall ez. Pedig kevés dologban hiszek, nem vagyok vallásos. De ebben hiszek és abban is, hogy lehet jó egy kapcsolat, csak tenni kell érte rengeteget. Én nem ragadok le valakivel, akiről tudom, hogy nem ő az igazi.. és meg fogom találni azt akit keresek. Te sem cáfolhatod ezt meg teljes mértékig, hiszen nem ismersz minden nőt, még csak nem is láttál minden nőt, hogy azt mondhasd, hogy egyik sem az igazi neked.

"Egy nap majd besétál valaki igazán különleges az életedbe, és akkor majd rádöbbensz, hogy miért nem működött soha a dolog mással."

2011. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!