Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetk ez valami jel? (16F)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetk ez valami jel? (16F)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 15 éves.

Látott már párszor a vonaton hazafelé a vonaton és énis őt. Múlt héten pénteken felvett msn-re és azóta éjjel nappal beszélünk és ő elmondta,hogy szokott engem nézni csak amikor én nem látom.

És azt is elmondta,hogy neki csak olyan fiú kell aki szűz,nem iszik,nem cigizik,nem jár diszkóba,nem c!gány,és nem öregebb sokkal mint ő.

És utána ő is megkérdezte az enyémet és ugyanez csak lánnyal.

És olyan furcsa,hogy ő vett fel,szerelmes belém,nagyon fain,kedves,és pont olyan mint amilyet én elképzeltem magamnak :O

Létezik,hogy ő az akit keresek már egy jóideje ?

Mindig kerestem a lányokat aki olyan mint amilyen nekem kell és sose találtam,mert mindig,mindegyiknek volt valami baja amitől elment tőle a kedvem (nem szűz,stb..)

Ez jel,hogy ne keressek tovább ?

Egyébként nekem is nagyon teccik a lány :$

De szerelmes nem voltam belé,mert nem ismeretem,de így,hogy egy kicsit közelebb kerültem,meg most talizunk..... :$ Végén még bele is szeretek.:$


2011. febr. 1. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jel.
2011. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy az egy csomó lány már ezt első lépésnek veszi és több mint a fele megse meri tenni.. szal tuti..

nekem is ilyen igényeim voltak és sikerült találni bár 3 évvel idősebb nállam :D 17/F vok.

2011. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát első szabály az h legyél magadba biztos!

Ne félj vagy ha félsz is valamitől ne lássa rajtad. Legyél vele udvarias meg minden és kérdezd meg h lenne-e kedve még egy talihoz stb.:)

Ezt ne engedd el!;)

UI.: Ne éld bele magad sose semmibe mert ha mégse* akk rosszabb lesz. De h ha nem éled bele magad és összejön akk még boldogabb leszel.:)

Sok Sikert. Egy 16 éves fiú...

2011. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

23:27 neked meg grat :O

Széééééééééép :)

2011. febr. 1. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem "jel", viszont ideje lenne odamenned hozzá azon a vonaton, különben sosem tudod meg, hogy őt kerested-e ;)
2011. febr. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!