Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetk milenne a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetk milenne a megoldás?

Figyelt kérdés

van egy nagyonjó barátom...és meleg...tegnap egy szórakozóhelyre a pasiával jött el...meg kérdeztem tőlle hogy a barátnője tud-e a srácról...azt mondta hogy nem...megkérdeztem hogy szereted? azt mondta hogy nem csak azért van hogy annyáék netudják meg hogy meleg...

a kérdés.: mit tegyek? elmondjam a csajnak? nagyonjó barátom...a lány...és nem akarom hogy szemvedjen...hogy lenne nekijobb?


2010. okt. 10. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mondd el.
2010. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha ezzel még nagyobb fájdalmat okozok a csajnak? =/
2010. okt. 10. 16:34
 3/17 anonim ***** válasza:

Képzeld el, akkor mekkorát okoznál, ha nem tőled tudná meg, de megtudná azt is, hogy te tudtál róla és mégsem szóltál.

Mindentől függetlenül úgy érzem, az őszinteség az egyetlen járható út, akármennyire fájdalmas is.

2010. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
most próbálom a csajt rávezetni...=/ De nemtudom =/ gyáva vagyok...hozzáá...=/
2010. okt. 10. 16:39
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne vezesd rá, hanem nyugodtan, megfontoltan közöld vele. De lehetőleg ne msn-en...
2010. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
holnap ha minden igaz találkozok vele...erőt kell vennem magamon...rossz néznem hogy a csaj gondolkodik a közös jövőjükön..és a srác meg nemtesz semmit...inkább vesztek el egy barátot mint kettőt...=/
2010. okt. 10. 16:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét. Szurkolok, és csak bölcsen, megfontoltan. :)
2010. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én hálás lennék a lány helyében, hogy legalább te segítettél.
2010. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igyekszem neki segíteni.:) volt barátnőm huga...és nagyon joba vagyok vele.:) próbálom keresni már most a szavakat...hogy mit mondjak...ötletek?
2010. okt. 10. 16:49
 10/17 anonim ***** válasza:
"A barátod sosem lenne képes téged szerelemmel.szeretni, valószínűleg gyermeketek sem lehetne."
2010. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!