Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen nem csókolóztam, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen nem csókolóztam, ez ciki?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, lány. Nem csókolóztam még soha és félek , hogy így sokkal nehezebb lesz és ha megkérdezi egy fiú akkor talán bénának fog tekinteni...

Szerintetek így van vagy inkább talán örülni fog , hogy nem enyelgek minden útba került jött- menttel? Remélem utóbbi ...

16/L


2011. febr. 1. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
én örülnék. de nem ciki. és se csokoloztam még senkivel nyugi
2011. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem ciki de még nem láttam olyan srácot aki megkérdezte h: hallod csókolóztál már?..csak nyugi =)
2011. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj kérdező, én sem csókolóztam még. Egyszer úgyis eljön az ideje. És talán esetedben is inkább örülni fog neki az illető :)

(Mellékesen megjegyzem, hogy én például szívesebben csókolóznék első alkalommal olyan lánnyal, akinek esetleg szintén az lenne az első...)

20/f

2011. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

18 évesen csókolóztam először :D

Wááá de gáz vagyok:))

2011. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
off: nekem előző nőm 18 volt és hát biztos volt előttem is faszija már de akkor is olyan sután smárolt mint egy robot v nemtom de mintha könyvből olvasta volna hogy kell xD de nem szóltam le meg semmi nem vagyok bunkó inkább jó tanár módjára megtanítottam mint ahogy egyéb más dolgokra is :D xD 23/F
2011. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem az. Én 19 évesen, az már ciki.

Az előző barátnőm 18 volt, előtte nem smárolt, és azon hisztizett, hogy én viszont már smároltam másokkal. Na ilyen hülye p.csa azért ne legyél :D

2011. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket igazán jó ezt hallani , hogy akadnak mások is , akik még nem : )
2011. febr. 1. 19:43
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem tökjó ha valaki még nemcsinálta, igy lehet az az adott személy "aki" az első :)
2011. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja az engem nem zavar , ha ő igen ... Legalább majd megtanít : D Ahogy előtted is írták ...! Csak olyan fura , mert a mi osztályunkba kb mindenkinek van barátja és nekem is tetszik valaki , csak nem tudom , hogy ismerkedhetnék meg vele ... Most váltottam sulit és még nagyon friss minden , de most szombaton lesz egy iskolai összeruccanás , talán majd akkor ... :) Csak olyan beszari vagyok ...
2011. febr. 1. 19:46
 10/10 anonim ***** válasza:

hát én nem szeretek valakinek az első csókja lenni. vagy az utolsó. de ha tényleg tetszik a lány, akkor teljesen mindegy.

16f

2011. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!