Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ENNYIRE szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ENNYIRE szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve lett vége egy komolyabb kapcsolatomnak. Azóta nem erőltettem, hogy ismerkedjek, mert nem éreztem még magam készen egy új kapcsolatra, nameg nem is találkoztam olyannal, aki szóbajöhetett volna. Most nemrég találkoztam egy sráccal egy házibuliban, kicsit egymásba is gabalyodtunk... Igaz, hogy mindketten ittunk előtte, de ő egy csomószor megkérdezte, hogy ugye nem csak azért kavarok vele, mert berúgtam. Én mondtam, hogy nem meg amúgyis egy csomót beszélgettünk. Ennek már több, mint 1 hete és azóta nem keresett... De vajon miért? Ebből a viselkedésből ti nem azt szűrnétek le, hogy tényleg tetszem neki?

Tudom, hogy hülyeség, hogy ezen stresszelek, a barátnőim azt mondják, hogy ez a legnagyobb hülyeég, mert mit foglalkozom vele, amikor minden ujjamra találhatok pasit.. Igen, ám, de olyat nem, akivel beszélgetni is lehet...


2011. febr. 1. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek neked olyan pasi akivel beszélgetni lehet? Arra ott vannak a barátnőid, a pasikkal meg feküdj le, az a barátnőiddel nehezebb.
2011. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és te nem tudnád őt keresni?
2011. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerinted nem ciki lány létemre nekem keresni, amikor ő le se sz@r? Mert szerintem igen...
2011. febr. 1. 17:38
 4/9 Fülünyúl ***** válasza:
Én meg ezt nem értem, hogy egy nőnek miért ciki kimutatni az érzéseit egy férfi iránt. Esetleg kezdeményezni bármit (ismerkedést, békülést, szexet, akármit...).
2011. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
No, akkor sírj és panaszkodj itt még egy darabig, hátha az segít.
2011. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértem, hogy miért nem akarsz kezdeményezni.

Én is ilyen vagyok, de ha úgy érzed tetszik annyira, mégis megpróbálhatnád, max. visszautasít, de akkor legalább nem agyalsz azon, hogy mi lett volna ha. Ergó tisztába leszel a dolgokkal :)

Írj neki:) Majd írd le mi történt:)

2011. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyobb gáz dolog ne legyen az életedben, legalábbis az enyémben ne. nyilván nem kell zaklatni, de most ha egyszer ráírsz vagy valami az még talán nem a világ szégyene kategória.
2011. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyan már, te mondod magad szerencsétlennek? nekem a megrohadt életbe nem volt egy kapcsolatom se, folyton folyvást lenéz mindenki, a csajok terén totál sikertelen vagyok. szóval egyáltalán nem vagy te szerencsétlen!!!
2011. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17 éves fiúként énis így érzem magam :P és nincs pénzem wowra, legalább az elvonná a figyelmet erről a sz@r életről
2011. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!