Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök a hiányától! Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a hiányától! Tényleg olyan lehetetlen kérés ez?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit nagyon szeretek, de sok-sok km választ el minket egymástól. Csak hétvégén tudunk együtt lenni. Akkor nagyon jó vele. Az a baj, hogy ő olyan típus, aki jól elvan egyedül, azt mondja, hiányzom neki, de nem igényli a napi szintű kommunikációt. Én nagyon. Nem sokat, pár percet vagy fél órát. Majdnem szakítottunk amiatt, mert úgy érezte, hogy rátelepszem. Nincs jelenleg munkája, otthon van, nem nagyon történik vele semmi, ezért azt mondja, nincs sok mesélni valója. Telefonban vagy msnen szinte sosem mondja, hogy szeret, csak személyesen. Létezik, hogy valaki ilyen típus? Azt mondja sokat gondol rám, de próbálja magát elfoglalni. Ez vajon rendben van így?
2011. jan. 31. 22:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jó, télleg nem sok minden történik vele. Azt hozzá kell tennem, hogy 33 éves koráig nem volt komoly kapcsolata, én vagyok neki az első.
2011. jan. 31. 22:22
 12/16 anonim ***** válasza:
Majdnem 100%-ban leírtad a volt kapcsolatomat. Nálunk az volt a gond hogy a lánynak nem voltak barátai, nagyon zárkózott volt, tele volt mindenféle fóbiával, félelemmel. A férfiak nem annyira csacsogóssak mint a nők és nem szeretnek jelentéktelen marhaságokról fecsegni, ezt el kell hogy fogadjad. A fontos dolgokat viszont meg kell beszélni és nálunk erre a barátnőm képtelen volt. A szex sem működött mert képtelen volt bizonyos dolgokra, a gátlásossága és egyéb hóbortjai miatt, lehet hogy a fogamzásgátló is bezavarta... Tök uncsi lett a kapcsolat, ő állandóan balhézott mindenféle piti dolgon, én csendben tűrtem és elnéztem neki mindent, mondván, hogy tanul, vizsgák, stressz stb. A komoly dolgokról viszont nem tudtunk értelmesen beszélni, mindíg ő volt az okosabb a nulla élettapasztalatával, a nulla munkatapasztalatával és a nulla pénzével. Én megértettem, hogy ő tanuló csak ő nem fogta fel, hogy nem biztos, hogy nem minden hülyeség amit mondok és hiába támasztottam alá a véleményemet ész érvekkel, ő a megérzéseire hallgatott, ami köszönő viszonyban sincs az élettel. Szerintem a tolerancia hiányzott belőle.
2011. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a volt barátom. Az egész szitu ilyen volt, kivéve, hogy fiatalabbak vagyunk, de szintén ő otthon ült, én tanultam, stb. Állandóan ez a "nincs miről mesélnie" dolog. 2 év után szakítottam, mert nem bírtam ezt. Úgy érzem, hogy igazam volt. Voltak és vannak is barátaim, nem vagyok zárkózott, sőt, és igenis szeretek sokszor egyedül lenni - pl. órákon át rajzolni vagy hasonlók, de ettől még én igenis igényeltem, hogy beszéljünk minden nap, mert szerettem, és sokat gondoltam rá. Ha együtt voltunk minden nagyon jó volt, de ha távol, én csak szenvedtem. Sajnos nem tudok neked értelmes tanáccsal szolgálni. Az a véleményem, hogy a barátod nem szeret eléggé, ha nem akar felőled hallani, amikor nem vagy vele.
2011. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem azt jelenti, hogy nem szeret eléggé. Mennyire eltérő az érdeklődési körötök és a hobbitok?
2011. febr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi is heti 3 napot külön töltünk a vőlegényemmel, mivel másik városban tanulok. Napi 5-10 percet beszélünk. Ha nem történt velem semmi, én se tudnék fél órákat pofázni...Ha valaki hisztizve nyaggatna hogy a semmiről magyarázzak fél órán át, lehet én is úgy érezném hogy rámtelepszik. Miért nem magyarázol te? Vagy rádvágja a telefont? Kétlem...
2011. febr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát én is beszélek, de telefonban egész más a hangja, mintha nem is ő lenne. Hmm, megoszlanak a vélemények. Az tuti, hogy velem is van gond, az egóm a nulla alatt van. Tegnap írt egy e-mailt, annyira meglepődtem... Azt gondolja, hogy én úgyis az 'övé' vagyok, tudja, hogy szeretem, már nem kell úgy teperni...
2011. febr. 1. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!