Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök a hiányától! Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a hiányától! Tényleg olyan lehetetlen kérés ez?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit nagyon szeretek, de sok-sok km választ el minket egymástól. Csak hétvégén tudunk együtt lenni. Akkor nagyon jó vele. Az a baj, hogy ő olyan típus, aki jól elvan egyedül, azt mondja, hiányzom neki, de nem igényli a napi szintű kommunikációt. Én nagyon. Nem sokat, pár percet vagy fél órát. Majdnem szakítottunk amiatt, mert úgy érezte, hogy rátelepszem. Nincs jelenleg munkája, otthon van, nem nagyon történik vele semmi, ezért azt mondja, nincs sok mesélni valója. Telefonban vagy msnen szinte sosem mondja, hogy szeret, csak személyesen. Létezik, hogy valaki ilyen típus? Azt mondja sokat gondol rám, de próbálja magát elfoglalni. Ez vajon rendben van így?
2011. jan. 31. 22:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én szinte egész nap azon agyalok, hogy vajon mikor hív fel, és elromlik a kedvem emiatt. Ehhez az is hozzátesz, hogy alapból depis vagyok. Meg ahogy hallom, az emberek napi szinten beszélnek a párjukkal, nem én vagyok a hülye, nem nekem van lehetetlen kérésem.
2011. jan. 31. 22:05
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, a pasik nagy része nem szeret kommunikálni, de azért legalább a kapcsolat elején kicsit odateszik magukat. a barátod azt kell írjam, kicsit önző. Annál is inkább, mert ha nem is dolgozik, pláne hívhatna.. Mondjuk azért ne naponta, hanem pl. 2.3 naponta, Valami kompromisszumot érdemes lenne kötnötök, hogy a káposzta is, meg a kecske is...:)

2011. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mmint sms-t nem szeret írni meg telózni. Az elejéén erre gondoltam. De ez általánosítás, mondjuk 10 pasiból 8.
2011. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ő pont azt hozza fel, hogy nem dolgozik, otthon van, unja magát nem tud mit mondani. A kapcsi elején tényleg nagyon odatette magát! Nem akarom, hogy azt érezze, hogy én függök tőle, csak hiányzik! Ő nem ennyire érzelmes:(
2011. jan. 31. 22:12
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia,dehogy lehetetlen a keresed.Velem is ez van.Koztem es a parom kozott 1200km-volt.2 eve elhivott magahoz 3 hetre.El is mentem hozza,es itt is ragadtam :)Mar van 1 gyerekunk es 3 napja volt az eskuvonk.De a parom sose mondja hogy szeret nem is fontos,az a lenyeg amit ereztett velem.

Veletek miert nem tortenhetne meg egy ilyen szep dolog.Latogasd meg,lepd meg,es minden kiderul.Lehet hogy szeret de nem tudja kimutatni ,mivel tavol vagytok.Vagy kettos eletet el es mas noje van.Remellem nem.Beszelj neki arrol hogy vele szeretnel maradni.Ha nem akar oszekoltozni veled akkor mas a baj.

2011. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az összeköltözés egyelőre halasztós, mert én még nem tudok dolgozni, tanuló vagyok, tehát a távolságot ki lehet zárni. Tudom, hogy szeret, személyesen kimutatja, más nő pedig 200 % h nincs a dologban!
2011. jan. 31. 22:15
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocsi azt akartam h a távolságon nem tudunk változtatni jelenleg
2011. jan. 31. 22:16
 8/16 anonim ***** válasza:

Igaza van a barátodnak,hogy rátelepszel,ha elvárod tőle,hogy naponta félórát telefonáljon neked. Főleg,hogy nincs is miről beszélnetek ennyi ideig.

A másik dolog: ha neki most nincs munkája,akkor lehetnél annyira belátó,hogy nem várod el tőle,hogy ezreket fizessen azért,hogy te mindennap halljad a hangját.

2011. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ingyen beszélünk egymással. És nézd csak meg minden pár beszél naponta. Vagy neki lenne igaza? Annyira össze vagyok zavarodva és szenvedek a hiányától:(((
2011. jan. 31. 22:19
 10/16 anonim ***** válasza:

Háát, szerintem az egy falsch indok, hogy nincs munkája, nincs mit mesélni. Én nekem sincs épp munkám, és a Dániában dolgozó barátomnak minden nap órákat tudnék mesélni, akármiről.

Szóval máshol van elásva a kutya. Úgy tűnik tényleg nem szeret telefonon, neten keresztül kommunikálni. Végülis érthető. De akkor is, valamelyikőtöknek változtatni kell, mert ez így nem fog hosszútávon működni.

2011. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!