Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Komolyan tudtok venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Komolyan tudtok venni egy 171 cm magas fiút?

Figyelt kérdés
Az az igazság ,hogy nagyon-nagyon tetszik egy lány akivel el tudok képzelni egy tényleg komoly kapcsolatot (kb első lány aki ezt az érzést keltette). Eddig már volt sok hosszabb-rövidebb dolog de úgy komoly egyik se és eddig nem érdekelt hogy milyen magas vagyok mert mindenki mondja ,hogy fú nagyon jól nézek ki meg mittomén... DE most olyan fura érzésem van ,hogy valahogy nem tud majd komolyan venni mert olyan velem egymagas lehet és mintha nem lenne képes majd később férfiként nézni rám meg ilyesmi :S:S Bocs ,hogy ilyen hosszú lett csak érdekelne vajon alaptalanul parázok, és lécci komoly válaszokat írjatok. Köszi!
2011. jan. 31. 21:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
171 cm az sok vagy mi? én 180 vagyok 17/f és még senki se mondta hogy ez nem jó. Egyébként is csak külsőségek
2011. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
51%-os gollam még mindíg mérges mert nem lett övé a gyűrű
2011. jan. 31. 22:04
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ettől függ, hogy valaki komolyan vesz-e... Amúgy meg rosszul tetted fel a kérdést, mert nálam pl egy fél fejjel magasabb vagy :D
2011. febr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én aztse tom hány centi vok ,nem röhögni : 250 :)))
2011. febr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
igaz én nem vagyok már lány, inkább a nő kategóriába tartozom, de sosem szerettem a relatíve alacsony fiúkkal való randizást (nálam 2 centivel magasabb csak), mert öleléskor sosem volt meg az a jóleső, átkarolós érzés, ami nekem kell ahhoz, hogy biztonságban érezzem magamat a pasim oldalán:) valszeg ezért is lett a férjem egy 202 cm magas fiú:))
2011. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kérdező írnál nekem privit??Válaszolnék csak most nem akarok itt írkálni...majd elmondom ha írsz :) én tudok jó választ =) velem is ez van
2011. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz??
2011. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Jàrjàl magassarkùban!:D
2011. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki és normális akkor nem hiszem, hogy ez akadály lenne:))


-170 centis lány-

2011. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
És eegy ilyen hülye gondolattal akarsz te komoly kapcsolatot?:D
2011. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!