Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Komolyan tudtok venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Komolyan tudtok venni egy 171 cm magas fiút?

Figyelt kérdés
Az az igazság ,hogy nagyon-nagyon tetszik egy lány akivel el tudok képzelni egy tényleg komoly kapcsolatot (kb első lány aki ezt az érzést keltette). Eddig már volt sok hosszabb-rövidebb dolog de úgy komoly egyik se és eddig nem érdekelt hogy milyen magas vagyok mert mindenki mondja ,hogy fú nagyon jól nézek ki meg mittomén... DE most olyan fura érzésem van ,hogy valahogy nem tud majd komolyan venni mert olyan velem egymagas lehet és mintha nem lenne képes majd később férfiként nézni rám meg ilyesmi :S:S Bocs ,hogy ilyen hosszú lett csak érdekelne vajon alaptalanul parázok, és lécci komoly válaszokat írjatok. Köszi!
2011. jan. 31. 21:49
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jah és 17/f
2011. jan. 31. 21:51
 2/22 anonim ***** válasza:

ha te is teszel neki, akkor mindegy, milyen magas vagy :)

ha meg emiatt nem kezd járni veled, akkor hagyd a csudába

2011. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
a megye benned bízik, Frodo!
2011. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha veled egy magas nem gáz még, csak ha kisebb pár centivel, az már engem pl zavarna. De sok lányt ez sem zavar, nem tudom ő hogy áll ehhez a kérdéshez. De ha tényleg olyan jól nézel ki, akkor ez nem lehet akadály. :D
2011. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
bameg utolsó sírok a röhögéstől :DDDDDDDDDDD
2011. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

előtti.. :DDDDDD

még mindig sírok:DDDD

2011. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én emellé még 60 kiló vagyok. Gyakran az az érzésem, hogy még a saját korosztályom se vesz komolyan...
2011. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ne sírj "Drágaság"!
2011. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Norb66 ***** válasza:
Ha ez zavarja akkor hagyjad. Egyébként nem a magasságodtól leszel férfi, hanem hogyha úgy viselkedsz.
2011. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ne sírj "Drágaság"!
2011. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!