Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez történik minden szerelemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez történik minden szerelemmel?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt, 1 év után összeköltöztünk. A rózsaszín felhő már az összeköltözésnél elszállt, de az utóbbi fél évben már nagyon lejtőn halad a dolog. A veszekedések még hagyján, de részemről teljesen elmúlt a vonzódás: nem szeretek vele csókolózni, a szexet egyáltalán nem élvezem. Abszolút nem kívánom Őt. Sokat gondolkodom a jövőmön, hogy majd egyszer szeretnék családot alapítani, és efelől is kétségeim vannak: intoleráns, előítéletes és nagyon lobbanékony, ugyanakkor nagyon jól kijön a gyerekekkel, és megbízható.

Minden kapcsolatban elmúlik ez a vonzódás előbb-utóbb? Tudom, hogy a szerelem nem tart örökké, és átalakul szeretetté, de én már nem érzem magam boldognak vele. Még sosem volt ilyen hosszú kapcsolatom, ezért kérdezem.

Nem vagyok túl jó ismerkedésben, szóval attól tartok, részben azért is vagyok a barátommal, mert nem tudnék összejönni mással.

Szóval telhetetlen lennék, ha szakítanék, vagy itt az idő?

24L


2011. jan. 31. 21:47
 1/6 anonim válasza:

azért sose tartózkodj egy szakítástól mert nem tudod h mi lesz utána. ha már nem jó vele akkor sajnos tovább kell lépni. sztem ennyi idő alatt nem szabadna kifulladnia a dolognak, szóval légy erős és dönts :)

19/F

2011. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor itt az idő, hogy kidobd. Ha nem vette észre hogy romlik a kapcsolat a részedről, és ne kezdett el teperni rózsákkal akkor valójában nem is szeret meg vak is egyben.


Ami nem megy azt, nem szabad erőltetni. Csak 24 éves vagy, előtted az élet, nem kell az első komolynak tűnő kapcsolatnál megragadni. Ha csak 1 icipicit kérdéses a jövőd, hogy egy lobbanékony apa legyen a gyereked apja, akkor szerintem hagyd.. Az igazi nagy ő, lehet lobbanékony, de annak nem látjuk a hibáit. :)

2011. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne így állj hozzá, hogy azért vagy vele, mert nem tudnál összejönni mással...

egymagad vagy, hiába van melletted valaki, sosem fog teljesen megérteni. a legjobb amit tehetsz, hogy szakítasz, időt töltesz egyedül, magad megismerésével, annak élvezetével, hogy egyedül vagy, a magad ura. rá fogsz jönni, hogy nem kell más ahhoz, hogy életben maradj, erős vagy.

aztán ha egyedül megbékéltél magaddal, nem lesz szükség ismerkedési tapasztalatra, egy erős, önálló, boldog, magával elégedett nőből árad a pozitív energia, amire a férfiak szó szerint tapadnak.

2011. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy picurit sem kell félteni a fogalmazásod alapján, bátraké a világ! Ha eljutottál oda, hogy ezt megfogalmazd, nem is igazán kérdés a dolog. Alapvetően boldogtalan vagy mellette és írod hogy nincs jövőtök. Nem így fogalmaztál és lehet jövőtök, de megadtad a választ hogy boldog-e.


23f

2011. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem minden kapcslat ilyen, csak valószínűleg ti nem illetek össze. Ha tovább húzod, akkor minden egyes perccel megfosztod magad a lehetőségtől, hogy rátalálj valakire, akivel tényleg le tudnád élni az életed.

Amiatt meg ne aggódj, hogy nehezen ismerkedsz, ez a nők előnye, elég ha csak lehetőséget teremtesz, hogy mások meg akarjanak ismerni. Szóval ettől ne félj, egyedül maradni biztosan nem fogsz.


Amúgy én most vagyok 26 és másfél éve szakítottam a barátommal. Ennyire még nem volt rossz a helyzet, de effelé haladt, szóval már nem volt jövője a kapcsolatnak. Kellett 1 év ugyan, hogy rendbejöjjek teljesen utána (mi 4 évig éltünk együtt), de azóta egészen máshogy látom a világot és bár én még nem találtam meg az "igazit", rájöttem, rengeteg rendes srác van a világon :)


Ja és még valami: Ne félj egyedül lenni, sokkal jobb az is, mint egy rossz kapcsolatban. Az a végtelen nyugalom, hogy egy nehéz és fárasztó nap után nem az vár otthon, hogy még le is csesznek, hogy miért vagy fáradt... Hidd el, isteni dolog! Meg azt csinálsz, amit akarsz, akkor amikor akarod, egészen addig, amíg nem találsz valaki olyat, akinek hasonló elképzelései vannak az életről, mint neked és akivel nem nyűg az együtt töltött idő...

2011. febr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vodevil ***** válasza:
Már az összeköltözésnél szakítanod kellett volna.
2011. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!