Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mit gondoljak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit gondoljak? Nem értem a fiúkat sorry.

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem.. Holnap lesz két hónapja.. Régen olyan picit mértéktartó volt velem,de anno nem beszéltünk sokat gondolom azért is.. Aztán egyre többet beszélgettünk,én nagyon megkedveltem és pont akkor jött össze egy lánnyal..Ugyanúgy beszélgettünk tovább,bevallotta,hogy nagyon kedvel ami elég váratlanul ért.. Még mielőtt,összejött volna a lánnyal,kérdezte,hogy nem-e lenne kedvem találkozni személyesen vele?Én azt mondtam,hogy majd téli szünetbe hisz akkor bőven ráérek.. Csak akkor már késő volt,mert már rég együtt volt a leányzóval.. Aztán mindig is volt egy olyan érzésem,hogy a lány csak hülyítette a fiút,és elég igazságtalan az élet,hogy nekem mindig szenvednem kell.:) Úgy hónap elején a fiú rájött az igazságra,hogy a lány mind végig hülyítette,én mellette álltam akkor is..Egy idő után valahogy a kocka az én kezembe került,és egyre többet "bókolt"meg dicsért,hogy milyen szép,kedves,lány vagyok,milyen jó barát vagyok mert velem még egy éjszakát is átlehet beszélni stb.. Mostanában még furcsább,nekem kedveskedik,hogy készít videót nekem hisz tudja,hogy én is megszeretném nemsokára tanulni amit már ő régóta űz:)Nemsokára oda költözünk a hozzá közeli városba,találkozni szeretne velem.Már mikor bejelentkezek msn-re rögtön rám írt X) De mostanában ilyen viccesebb formára váltott,mint eredetileg.. Szokott eléggé félreérthető dolgokat írni,és nem tudom,hogy most csak el hülyéskedi,vagy komolyan gondolja..Hisz megszoktam,hogy régebben "komolyabb volt".. Teljesen összezavar..Hol ad felém jeleket,hogy tényleg kedvel,hol pedig az ellenkezője..


Vélemény?


2011. jan. 31. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem kicsit nilvanitsd ki h kedveled.Es nezd meg h akkor mit csinal.
2011. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Norb66 ***** válasza:
Korábban azért volt komolyabb mert nem szeretett volna elijeszteni. Ha korábban poénkodik, úgy lehet hogy nem tetszett volna és nem ismerted meg volna őt, és nem is jártatok volna. Most hogy azért már jobban ismeritek egymást, bevállalósabb, mert elejteni 1-2 poént, ez természetes. Főleg hogy most boldog, elvégre tetszel neki és ráadásul sokkal közelebb költöztök egymáshoz, csak örül és ezáltal egy kicsit virgoncabb :) Nyugi :)
2011. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt teszem,csak óvatosan félek,hogy átvernek.=/ De ő nem olyan,ez a csoda,és mégis félek.
2011. jan. 31. 21:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen,de már megemlítette,hogy van egy olyan érzése,hogy én "nagyon kedvelem őt"ezért félek,hogy ezt kihasználja. De remélem,hogy nem.
2011. jan. 31. 21:11
 5/5 Norb66 ***** válasza:
Épp ezért mindenképp ismerd meg őt, hogy el tudd dönteni, hogy komolyak-e a szándékai, vagy csak kihasznál. De ne gyanakodj a kihasználásra már az első perctől fogva, mert fel fog neki tűnni, és abból baj lehet.
2011. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!