Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A saját HÚGOM az ellenfelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját HÚGOM az ellenfelem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a párom pedig 19. Korához képest nagyon érett és senki sem mondaná meg hogy ő a fiatalabb a kapcsolatunkban. Fél éve együtt is élünk.

A húgom 14 éves (ált.isk. 8. osztálya) Visszahúzódó, csendes, érzékeny típus.


Mostanában húgom különösen kezd viselkedni velünk kapcsolatban. Mikor a barátomat először mutat be a szüleimnek és a családomnak, a húgom úgy viselkedett ahogyan mindig. Megszeppenten, kislányosan.

Párommal néha hecceljük egymást, és mikor kettesben voltunk, viccből megemlítette hogy a húgom szerelmes belé. Én ezt teljesen képtelennek tartottam, merthogy a húgom nem ilyen. Húgomnak elmeséltem milyen hülyeséget mesél a párom, és ettől a kislány zavarban is volt.


Azóta akárhányszor viszem haza a páromat, húgom mindig ott van, keresi a társaságát. Csinosan öltözködik, úgy hordja a haját mint én, úgy öltözik mint én, úgy sminkel mint én. Feltűnősködik, mindennel és pózol mintha minden percben őt fényképeznék. Közben pedig párom reakcióját figyeli hogy mit szól. Feltűnően sokat nézi a páromat és feltűnően próbál nőiesen viselkedni a közelébe.

Gyönyörű lány, de kezd zavarni hogy valaki ennyire keresi a párom figyelmét. Én nem kislányosan...


Ti mit szólnátok ehhez a szituációhoz? Van mitől tartanom? Sosem voltam még ilyen helyzetben. Az osztálytársai eléggé érettek ebben a korban már sokuknak volt barátja, néhányuk k.va is 14 évesen.


Féltékeny típus vagyok, ez igaz és lehet hogy én nézem félre a jeleket. Mit tennétek a helyemben? Oktassam ki húgomat hogy merre meddig?


2011. jan. 31. 20:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
mi történt?
2011. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
fu en is kovancsi avgyok mi sült ki belőle:)
2011. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!