Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez, , mindig" így van? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, , mindig" így van? Hogy lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

,,Törvényszerű", hogy egy kapcsolatban bizonyos idő után előjönnek a komolyabb veszekedések? Hogyan lehet kiküszöbölni őket, mennyi idő alatt csengenek le? Ötlet, tanács?

Barátaimról van szó, és az idézőjeleket tessék figyelembe venni:)

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!


2011. jan. 31. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs részlet, nincs válasz.
2011. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig vannak nagy veszekedések, míg nem tudják tolerálni egymás hülyeségeit, aztán megtanulják kezelni a helyzeteket. Ha pedig nem tudnak ezen túllépni, és ezért állandóvá válik a balhézás, akkor kiderült, h nem passzolnak össze. És az egymás hülyeségeit kölcsönösen kell tolerálni, mert az nem oké, ha az egyik fejet hajt a másiknak és lapul mint szar a fűben.. Annak sose lesz jó vége.

18/L

2011. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, sajnos kezd elbillenni a mérleg nyelve az egyik irányba (konkrétan a pasi felé)...a csaj nagyon depis mostanság.
2011. jan. 31. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Igen, az nem éppen jó dolog. Én is voltam úgy, azért tudom hogy nem szabad. Csak tönkreteszi magát vele, mint ahogy én is bekattantam a végére. Azért döntöttem úgy, hogy fel is út, le is út. Nehéz volt, mert szerettem, de semmi értelme nem volt. Mindketten csak húztuk le egymást. Nem anyagilag persze, csak mindig stressz volt, nem tudom semmi másra figyelni, mindig ideges voltam. Csak hát el kell jönnie annak, hogy ezt be tudja látni, utána meg annak, h meg tudja tenni. Mert az nem elég, h rájött, h hülye.. mert hiába mondja neki más, h nem jó amit csinál, megy a saját feje után, mint ahogy én is, barátnőm is, de hidd el eljön az a pont, hogy azt mondja elég! Nem biztos, hogy hamar. Én 9 hónapig bírtam, barátnőm 1,5 évig, elég változó. Azóta rájöttem: így sokkal jobb!
2011. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
van erre egy rohadtjó megoldás :) -> igy jártam anyátokkal-ba volt.: sosem veszekedett a pár mer mielőtt veszekedésre került volna sor az előtt a srác vagy kiment szo nélkül a szobábol, vagy a lány levette a ruháját és dugtak egy jót...sztem probáljátok ki ;)
2011. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez nem rossz :)) rövidtávon.. de hosszútávon a problémák nem lesznek vele megoldva. őszinteséggel és korrekt higgadt kommunikációval megoldható lenne.. csak akkor igazán gáz ha mindig ugyanazok a dolgok ismétlődnek.. akkor valaki nem veszi komolyan a dolgokat.
2011. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, mindig minden körülmények között.
2011. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!