Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bátoríthatnám a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bátoríthatnám a barátomat arra, hogy ne féljen jóban lenni a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy volt egy két éves kapcsolata már,és hát nagyon jóba lett az exének a szüleivel,ugy volt náluk,mintha otthon lett volna,a lány 15 volt Ő pedig 18...és szakításkor,meg elég nagy súlya lett annak,hogy a szülőkkel annyira jóba lett,mert szinte a családhoz tartozott.Mi fél éve vagyunk együtt,és eljárni sem akar hozzám,mert hát úgy mondd fél attól,hogy megszeretik őt a szüleim,és úgy viszont.Nem akar úgy jönni velünk sehova együt,ha úgy ott szüleim.Ebből kifolyólag nagyon kettesben sem tudunk lenni,mivel hozzám nem akar eljönni,én hozzá meg nem járhatok:S...ő most 19 én pedig 17....próbáltam vele beszélni,de nem jutottam semmire,szerintetek?
2011. jan. 31. 13:53
 1/1 anonim válasza:

Az az érzésem, hogy a barátodnak nagy problémái lehetnek az elengedéssel. Meg kell tanulnia, hogy semmi sem állandó, a dolgok jönnek-mennek, és valószínűleg még nem engedte el a múltat, hiszen fogva tartja a félelem, hogy mi lesz ha megint vége, és újra el kell válnom onnan, ahol engem annyira szerettek....

Kicsit ez az eset engem arra emlékeztet, mint amikor valaki autóbalesetet szenved, és soha többé nem akar autóba ülni. Addig nem is fog beülni újra, amíg nem engedi el a félelmeit. Ne erőltesd, ha nem akar felmenni hozzátok. Inkább beszélgess vele a témáról nagyon sokat. Lehet, hogy történt vele valami a múltjában, ami kiváltja, nála ezt a viselkedést.

2011. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!