Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem lazán az életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem lazán az életet?

Figyelt kérdés

A párommal beszélgettünk pár napja, kicsit ki voltam borulva, az egyetem sem megy, meg úgy érzem nem érdeklem őt... és nem tudtam ezeket sokáig megbeszélni vele, mert ő, szerintem nem tartotta valós problémának. És csak gyűjtöttem magamba, és aztán egy viccesnek szánt beszólásán eldurrant az agyam, és "kierőszakoltam", ezt a beszélgetést. Kb. annyi lényeget tudtam leszűrni, hogy vegyem lazábban. De ez mit jelent, hogyan vegyem lazábban?

Eddig sem fojtogattam a szeretetemmel, nem zaklatom telefonon, ha felhív felhív, ha nem, akkor nem. Nem kérdezősködök, hogy ki kereste telefonon (ellentétben vele), nem kérem számon, mikor hová megy, mostmár azért sem akadékoskodok, ha a volt élettársával találkozgat... Csak azt várom el, hogy ha velem van, legyen velem teljesen! Ne üljön a gép előtt, úgy, hogy hozzá sem lehet szólni, mert úgysem fogja fel, nem válaszol, aztán ha megunta, befeküdjon mellém az ágyba és fél perc múlva elaludjon... Hiányzik hogy beszélgessünk. Szerinte akkor miért nem fogom magam, és kapcsolom ki a tv-t, és akkor beszélgethetnénk. Merthogy engem jobban érdekel a tv szerinte. Ha már elaludt, akkor hagy ne bámuljam már a sötét szoba láthatatlan plafonját, ha én még órákig nem tudok elaludni.

Nem tudom mit csináljak. Hogyan vegyem lazábban... kicsit most haragszom rá. Szerintem nem ért meg :( Vagy csak én fújom fel?


2011. jan. 31. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ne üljön a gép előtt, úgy, hogy hozzá sem lehet szólni, mert úgysem fogja fel, nem válaszol, aztán ha megunta, befeküdjon mellém az ágyba és fél perc múlva elaludjon... Hiányzik hogy beszélgessünk. Szerinte akkor miért nem fogom magam, és kapcsolom ki a tv-t, és akkor beszélgethetnénk. Merthogy engem jobban érdekel a tv szerinte. Ha már elaludt, akkor hagy ne bámuljam már a sötét szoba láthatatlan plafonját, ha én még órákig nem tudok elaludni."


Ugyanez nálunk is. Vagyis volt..vagy még mindig játszik kicsit. A gépezés már nem akadály, ha velem van, nem gépezik. Mondjuk engem az még talán nem is zavart annyira. Első neki, hogy bekapcsolja a tv-t és lefekszik..5 perc múlva elalszik. Ez a napszak bármely pontjára igaz. Mi már alig szexelünk ez miatt. Szóval tanácsot nem nagyon tudok adni. Nálam már kezd megtelni a pohár..de még tűrök, várom..reménykedem. De szerintem nem lesz jobb így a kapcsolatunk, inkább csak a rossz irányba megy.

2011. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norb66 ***** válasza:

Elolvastad a kérdésed? Az áll benne hogy az életet, a leírásban pedig a párkapcsolatod "szapulod". A párkapcsolatod elég laza, talán túlságosan is, talán nem is a jó pasival vagy együtt. Vagy lánnyal, nem tom hova tartozol. Az életet pedig ne vedd lazán, így hogy egyetemre jársz. Még bírd ki még végzel vele, és utána már lehetsz lazább, vagyis szarhatsz mindenre.


Mellesleg a párod "legyél már lazább" kijelentése inkább azt jelenti hogy "hagyjál már békén és ne idegesíts mindennel". Ha úgy kell kierőszakolni egy beszélgetést hát akkor... Sajnálom.

2011. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szapulom, vagyis lehet, hogy úgy tunt, csak elég duhos voltam.

Sajnos én is kb. így értelmeztem ezt a legyél lazább kijelentést, hogy ne idegesítsem mindennel. De most úgy vagyok vele, hogy nem is fogom. Kicsit megpróbálok eltávolodni tole. És próbálok nem agyalni, idegeskedni feleslegesen.

Nem az egyetemet akarom lazábban venni, hanem magam, a kapcsolatomat, nem agyalni, nem idegeskedni, nem sírdogálni. De ezek szerint kulso szemmel, így is elég lazán veszem ezt a kapcsolatot.

Egyébként lány vagyok.

2011. jan. 31. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!