Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja lehet? Vagy én reagálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

egy 16 éves lányról és 19 éves fiúról van szó!

Én vagyok a lány ^^ a barátommal most feb 10 én leszünk együtt 5 hónapja..

az első 2-3 hónapban annyira más volt mint most ebben az utolsó 2/másfél hónapban..

ő is írt magától smst mikor felkelt, vagy suliban volt..

most már ha én felkelek már nincs sms , ha én írok neki akkor tök jól elbeszélgetünk, de magától nem ír, mondjuk még nem próbáltam, hogy egész nap nem írok neki, d.u 1-2-3 felé megunom magam várni , és írok neki inkább én...

ahogy beszél, az is kicsit másabb..

tudom, nem sok ok ez de amit ÉN érzek az "leírhatatlan" ahhoz , hogy megértsétek ismernetek kéne, szóval én érzem, hogy van valami...

(canadában lakom, a barátom nem magyar... és most a félévi vizsgáknál elég szar volt neki a helyzet , mivel az angolja középfokú, így az egyik vizsgája szörnyű lett, és a következő , még nehezebb tantárgybából hétfőn lesz vizsgája, múltkor meg is említette , hogy nagyon mérges azért , hogy az a vizsga sz'r lett, és izgul is a következőért. de nem hiszem , hogy ezért lenne ez a "nagy" változás! :S


szerintetek van okom aggódni, vagy ez normális , hogy az ember változik , és néha vannak hetek , vagy hónapok amikor kicsit nehezebben mutatja ki az érzéseit?


2011. jan. 31. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:

van olyan, hogy az ember egy nehezebb időszakot él meg.

és olyan is, hogy kiábrándul valakiből... :(

hagyd nyugiban, míg vizsgázik, van elég baja, majd ha lecsengett vedd elő újra a témát.

2011. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

rendben akkor várok még :s

de, hogy ne nézzen hisztis p.csának ezért fel se hoztam még a témát! :/ meg úgy alapból , félnék belekezdeni... :S

2011. jan. 31. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel még csak 16 vagy, gőzöd nincs milyen egy vizsgaidőszak. Nem olyan, mint a ti témazáró előtti drukkotok. Ez egy hatalmas sz.pás. Igaz, én Mo-n tanulok, de a vizsgaidőszak alatt senki ne szóljon hozzám, mert a megélhetésemért hajtok, az ösztöndíjért, és szeretnék minél jobb jegyet. És ha esetleg a tanár direkt kitol velünk, pedig tanultunk a vizsgára, akkor az az egészet elrontja. És igen, ez az a hatalmas nagy változás. Hagyd békén, majd keres ha akar. Szerintem az is idegesíti, hogy egyfolytába rajta lógsz, miközben ő tanulni akar.
2011. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ki lóg rajta?

én ezt nem mondtam, annyit hadd engedhessek meg magamnak , hogy reggel küldök neki egy jó-reggelt üzit, ha nem találkoznánk akkor 3-4 körül, hogy mi van vele, és este 10-11 felé egy "szép álmokat"...

ha meg visszaír, akkor picit többet dumálunk.. szerintem ez normális.. ha meg nem ír vissza órákig akkor meg tudom, hogy zavarnám és épp ezért direkt kint hagyta a telóját a konyhában, és nem halmozom el sms ekkel , hogy " miért nem írsz vissza ? , haragszol? stb... )

szóval a "rajta lógást' az kikérem magamnak...

2011. jan. 31. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:

:)


Még gyermek vagy:)

2011. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ezeket a válaszokat utálom... gyermek vagy?????

képzeld meg tudom érteni , ha tanulni akar! de akkor mondja meg , hogy MOST TANULOK, és, ne legyen ilyen, hogy nem ír stb...

1, kettő ! nem vagyok gyerek!

2011. febr. 2. 01:11
 7/8 Nexa válasza:

Egy vizsgaidőszak elég húzós necces időszak, pláne ha nem sikerülnek elsőre a dolgok... én épp most éltem át az elsőt és kegyetlen, és közben változtam is, mióta egyetemen tengődöm... Bár én lány vagyok, inkább hisztivel teszem túl rajta magam, de egy pasinál más.

Velünk is hasonló a helyzet, csak az én barátom nem egyetemen kínlódik, sok más gondja jött össze neki, ami nagyon megviseli, és ő is kicsit szűkszavú, rossz kedvű, inkább én hívom, meg csak este beszélgetünk... meg hasonlók.

Mondjuk mi beszélünk róla mert ebből fakadóan akadnak problémák köztünk, de akkor mindig megoldódik és nincs az h nem szeret, csak egy rossz időszakon megy át, ennyi.. Nekik kell egy kis idő, és ilyenkor persze h a kis apróságokat elfelejtik... mert éppen nem azon jár a fejük.

2011. febr. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2011. febr. 2. 04:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!