Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El mernétek menni a pasitokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mernétek menni a pasitokkal Ciprusra dolgozni?

Figyelt kérdés
Pár éve együtt vagyunk és volt már pár húzása..csajos...Félek,hogy Cipruson majd nem bír ellenállni a kísértésnek,vagy csajozik stb. Amugy szeretjük egymást. 2 és fél hónapra mennénk ki. 21éves lány
2011. jan. 31. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért vagy együtt még ezzel a pasival????? Ha volt már jó pár húzása a fejemet merném rá tenni, hogy még lesz neki.


Én azt az elvet vallom, hogy ereszd el a pasit, és ha utána is visszajön (úgy hogy nem csalt meg) akkor a tiéd, de ha nem jön vissza, vagy ha úgy jön vissza hogy megcsalt akkor az a pasi soha sem volt IGAZÁN a "tiéd", csak az idődet húzza, és csak jól érzi magát veled, de annyira nem hogy hosszabb távra tervezzen veled (házasság gyerek...stb)


Én nem értem az ilyen "csajos" hozzáállást - ne haragudj- de szerintem csak saját magadat alázod meg azzal, hogy hagyod, hogy legyenek "csajos" húzásai.


Keress mást, amíg van választék a "piacon".


28N

2011. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha kimész vele csajozni fog szerinted.. akkor mi lesz ha nem mész ki vele, és egyedül megy ki?

Tudod hova való ez a srác? -->kuka

Nyilván azért nézed el neki a "csajos" húzásait, mert annyira még sem zavar.

Mit akarsz te egyáltalán? Mit gondolsz, ha együtt is maradtok, összeházasodtok, és gyerekeket szülsz, akkor majd megváltozik és másképp áll hozzátok?

Erre az egyre ne számíts.

2011. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En nem mennek vele sehova. max egyedul. Ciprus mar nem olyan jo hely dolgozni, bar ket es fel honapra nem baj, ha kimesz. De nelkule menj könyörgöm!!! Aki megalázott és más csajok utan csorgatta a nyálát, az nem érdemel meg Téged! Bocsi hogy ezt kell mondjam, de Ciprus tele van könnyüvérü angol turistakkal, akiknek minden mindegy... es ha nem egy hegyi faluba mentek, akkor partiparadicsom... buli minden nap a nyáron, éjjel nappal, ha nem akarod betegre aggodni magad, hogy mit csinal a buliban, akkor szerintem nem kéne vele menned... MENJ EGYEDUL! :D ;D ;D
2011. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok. amugy egyetertek az elsövel, két és fél hónapra tedd kispadra, engedd el... azaz menj el TE. ha utana akarni fog teged vissza es varni fog rad, akkor a TIED, ha nem, akkor nem is volt igazan a tied. "You are selected, who is not an option."
2011. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már tavaly nyáron kiment nélkülem,ott szepteberben kiderült,hogy megcsalt...lefeküdt egy angol csaJJAL,ÁLLÍTÓLAG AZÉRT,MERT FELCSESZTEM MSNEN. És mondtam is neki h félek h megcsal majd kint,erre lecseszett,h miért gondolom ezt mikor engem visz ki és azért h tervezzen velem.igyis olyan kisebbség érzésem van ha látok egy szép lányt,hát még cipruson...:(
2011. jan. 31. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj, ne etess már (és mellesleg magadat se:)... Mi az hogy félremegy, mert felcseszted??? Már rögtön te vagy a hibás??? Jó kifogás, aztaaaaa.... Ne cumizd be ezt a szöveget, inkább menekülj! (kifogást keresett és bejött neki) Ez a f@szi semmiért sem hajlandó vállalni a felelősséget (ergo gyerek és nagy valószínűséggel az is marad) - nekem úgy tűnik hogy csak szórakozik veled...


A kérdésedre a válaszom: attól függ hogy mennyire gondolod komolyan a kapcsolatot. Ha csak szórakozol vele akkor menj vele, tölts vele még több időt. De ha komolyan gondolkozol már (pl: házasság, gyerek stb) akkor keress egy megfelelőbb partnert.


Higgy nekem 1x én is kifogtam egy ilyen pasit, és megsúgom a végén én szenvedtem. A dumáival Dunát lehetne (még mindig) rekeszteni, de nekem egy idő után elegem lett belőle, és akkor elég durván pofára esett ....

2011. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elözövel.

oké, h nem érthetjuk teljesen a szituációt. Olyan pasi kellene neked aki felemel, es nem még jobban letesz... aki mellett nem lenne önbizalomhiányod. szerintem, hogy helyrerakd magad, menj egyedul! még mindig azt mondom ;) Amugy melyik városba készultök? és tényleg, nehogy bevedd azt a baromságot, h azért fekudt le a csajjal, mert felcseszted az agyát msn-en... hát ugyan már kérlek. tényleg gyerek. meg hogy azért veled megy, mert veled tervez? hát mi ez. mintha még neked kellene hálásnak lenned azért, h vele maradhattál!!! gondolkozz el. mehetnél valahova máshova, nélkule, és tuti elfelejtened, es a vegen rajönnel, h hulye voltal h eddig bedöltel neki. ahogy az elözönek, nekem is volt egy ilyen nyomoronc az eletemben, en is sokaig hagytam h hulyet csinaljon belölem, de aztan elegem lett es nagyot esett pofara... irhatsz privit is ha gondolod

2011. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Paphosra mennénk,mert mindketten masszőrök vagyunk és ott akar az egyik haverjával aki kint él 3 éve szalont nyitni...
2011. febr. 1. 08:01
 9/9 anonim ***** válasza:

"nyomoronc"---- ez tettszik XDDDD


(amúgy sokat gondolkoztam a kérdéseden, és eszembe jutott még valami: csak akkor menj el vele, ha esetleg úgy alakul hogy egyedül maradsz akkor is talpon tudsz majd maradni, ha nem vagy ráutalva teljes mértékben: értsd: van pénzed, és nyelvtudásod, kiállásod, hogy meg tudj ott élni és / vagy hazajönni. Ha úgy érzed hogy se pénzed, se nyelvtudásod, akkor én inkább azt javasolnám, hogy ne menj)


Majd megírod, hogy hogy döntöttél? Amúgy mikor mennétek? Tavasszal, vagy nyáron? Csak kíváncsi vagyok...

2011. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!