Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetek meg egy sokszor csalodott férfit aki a sok csalodás miatt csak futó kalandot keres?

Figyelt kérdés

A szituáció:

27éves a pasas én 23 vagyok,neki kevés kapcsolata volt ami pedig volt hosszutávu de oriási csalodással járt.Megismert engem és azzal kazdte neki nem kell kapcsolat de kavarásban benne van.viszont annyira megkedvelt ,hogy ne telne e nap ,hogy ne beszéljünk és legalább heti 4-5napot együtt legyünk.Amikor pedig együtt vagyunk simogat ,ölelget,puszilgat,szeretget.Mindenki azt mondja olyan mintha szerelmes lenne de ö váltig állitja nem.Annak az elvnek él,hogy érezzük jol magunkat eggyüt ,nincs ellenére semmi,igy ha többi s alakulna közöttünk akkor belemenne 1 kapcsolatba.

igen ám,de hogyan vehetném rá ,hogy velem jol járna?Hogyan szerezzem meg?

érzem hogy vágyik a törödésre és as zeretettre de ha komolyodik a téma és rátérünk egyböl elugrik,hogy ö szingli és neki nem kell többé kapcsolat.

Kérlek titeket!Segitsetek!!!!!

Érzem ,hogy kellek neki,de nem tudom hogyan fogjam meg.


2011. jan. 31. 00:44
 1/9 anonim válasza:
48%

Hasonló cipőben engem a legextrémebb dolgokkal lehetne megfogni.Mármint ami nagyon ritka és nehéz,stb.

Szóval ha valami nem épp hétköznapit tennél érte....

Példát max magammal kapcsolatba tudnék mondani,mert tudom engem mi érdekel.

Derítsd ki milyen neki a nagy ő meg mi az ami nagy vágya,érdeklődési köre.

2011. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ultimátumot kellene adni. Gyakorlatilag hagyod magad kihasználni.
2011. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Ne erőltesd. Mindig együtt vagytok, szeretget, ölelget, valószínűleg szeret is téged. Te is szeretgesd és törődj vele sokat.

A leírás alapján ez bizony kapcsolat és már megfogtad, csak ő nem meri kimondani, ami érthető valahol. Elég butaság, mivel ha most megcsalnád ugyan akkorát csalódna, mintha kimondaná, hogy ez kapcsolat, de mind1. Mivel teljesen úgy bánik veled, mintha a barátnője lennél, szerintem hagyhatod még így a dolgot a kedvéért. Én is tuti a hajamat tépném a helyedben, de őt csak türelemmel szerezheted meg, hisztivel biztos nem.

Amúgy mióta megy ez így?

2011. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj bele a futókalandba.

Én sem voltam szerelmes, egyikünk sem akart kapcsolatot, egyéjszakás lett a dologból, egymásba szerettünk, fél éve együtt vagyunk. Működhet.


23/F

2011. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Kihasználásról iss szó sincs, mivel te is tudtad, amikor belementél, hogy itt nem lesz kapcsolat. Oké, hogy változott a szitu, de ő szólt előre.

Ultimátumot, csak végső esetben adnék ha sok ideje húzódik, de akkor is okkal, hogy nekem kapcsolatra van szükségem, biztonságra, nem bírom így és tudom, hogy ő szólt az elején, nem lecseszés, de nekem nem megy így tovább.

2011. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
iss = itt
2011. jan. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon naiv vagy.Zuhanni fogsz,nem kicsit.Tudod,az egy dolog,hogy ölelget,puszilgat,hoyg sexeltek.Ha azt mondja,nem szeret,valószínűleg így is van.

Ne nyújtsd,mint a rétestésztát...Én ultrimátumot adnék,és most meg lehet kövezni!Nem várnám meg,míg beleszeretek,ő meg röhög a markába...Soha többé.

2011. jan. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat_!igazán hasznosak!

A sráccal tavaly decemberben találkozdtam 1 házibulin ahol nagyon rám kattant ,mindenhová követett és állandoan probált velem beszélgetni vagy hüjülni.Majd szilveszter napján kimentünk barátnömmel hozzájuk mivel a barátnöm unoka testvére.Egész éjjel rám vigyázott a bulin mivel dekorativ lány vagyok és a férfiak nagyon kedvelik a társaságomat és szoktak durvulni is a hejzetek.Ezt ö is tudta és egész éjjel velem volt szinte ,ha mégsem ,akkor a helyiség másik végéböl figyelt engem.Majd az éjszaka közepén rosszul lettem és segitett hejre jönnöm....pohár viz.Majd mivel elfáradtam haza kisért hozzájuk mivel náluk aludtunk.Brdöltünk a nappaliba és beszélgettünk a kinyitható ágyon és mivel elfáradtam rázott a hideg,erre ö magához huzott és simogatott.Ezt nem is értettem igazán,majd puszilgatott ,vagyis szeretgetett,a vicc az h rákérdezdtem miért teszi a válasz az volt ,h ö sem érti miért teszi.Hát ezt azóta is teszi.Majd elcsattant 1 csók elsején hajnalban.

4hét telt el mire bele mentem a szex-be,mivel nekem érzelem nélkül nem megy.

akár hányszor találkozunk alig birunk egymás melett aludni mivel állandoan beszélgetünk és nem udjuk abbahagyni.Barátai azt moondják szerelmes ,de ö erre felhördül és váltig állitja nem.És ugyanigy reagál ha azt mondják ránk h 1 pár vagyunk.Nem értem.....pedig tényleg olyan mintha azok lennénk.

Ha valaki valakivel kavar akkor nem nyujt ekkora szeretetett mint ö nekem és ha külön vagyunk neten mindig rámir és egyre többet kérdez rollam ,vagyi érdekelem.

2011. jan. 31. 11:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Elhiszed nekem,hogy azok a dolgok,amiket ide leírtál,abszolút semmit sem jelentenek???Nézd,teljesen ismerős a szitu,de gyerek vagy még,szóval nem tudok a TE fejeddel gondolkodni.Nagyon naiv vagy a szememben.Fel kéne nőnöd.A dolgok mögé kell látni néha.Nem bántásként,jótanácsként mondom.

Bármi történt,Te azt komolyabban vetted,mint a másik fél.Ő megmondta az elején,hogy szexkapcsolatot akar,Te beleszerettél.Ez viszont még nem garantálja,hogy Ő is ugyanígy érez.

Tudom,mert átéltem.Sose fuss oylan szekér után,ami nem vesz fel!Hagyd,hogy a dolgok haladjanak a maguk útján.Különben veszíteni fogsz.Ki fognak használni,és végül egy roncs leszel.

2011. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!