Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem teljesen, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem teljesen, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves fiú vagyok, szeretnék normális válaszokat kapni, biztos vagyok benne, hogy ez már mással is megesett! Nos, a lényeg, hogy úgy érzem, hogy beleszerettem egy lányba /20 éves/ , ezzel nincs is probléma, de a dolog ennél kicsit sajnos komplikáltabb! Volt egy barátnőm egy évig, és ez a lány a barátnőmnek a volt legjobb barátnője, azért volt, mert megszakadt a kapcsolat köztük már egy jó fél éve! Nem is keresik egymást, a volt barátnőm teljes mértékben haragszik rá, hogy miért az ugy gondolom, hogy most lényegtelen! Ennek a lánynak jelenleg van egy 2 éves kapcsolata, de tudja, hogy vége lesz nyáron, mert a barátja elutazik 1 évre külföldre, és megbeszélték, hogy nem szeretnének távkapcsolatban élni! Mostanában felvettem vele a kapcsolatot, eljárunk együtt programokra, sportolni, vagy beülünk valahova beszélgetni, illetve napi szinten beszélünk! Teljesen egyforma az érdeklődési körünk, a felfogásunk, szóval nagyon kevés dolog van amiben nem egyeznénk, most hirtelen így nem is tudnék felsorolni ilyet! Én minden nap gondolok rá, és úgy érzem, hogy ő az a személy, akivel nagyon komoly kapcsolatot tudnék kiépíteni! A gond csak az, hogy lehet, hogy neki még számít a volt barátnőmmel való barátságuk, ami egyébként tényleg teljesen halott, és ugye van barátja! Szerintetek mi tévő legyek? Én tényleg minden nap gondolok rá, és oda vissza vagyok érte! Várjam meg amíg szakít a barátjával nyáron, és addig építgessem a kapcsolatunkat, mert amikor velem van, akkor nem érzek olyat, hogy ő szeretne közeledni hozzám, de ez tényleg lehet, hogy azért mert van barátja, meg a volt barátnőm miatt…mit tegyek/mit tennétek? Lehet kicsit hosszú lett, ha valamit nem értetek írjatok, és válaszolok rá szívesen! Válaszaitokat előre is köszönöm! Nemet és kort kérnék!
2011. jan. 30. 17:55
 1/4 anonim válasza:

Hú, ez aztán kusza... :) De értem. Az alapján, amit írtál, már most is egy igen bensőséges kapcsolat alakult ki köztetek! De mégis azt mondom, hogy meg kéne várnod a nyarat, mert ha most csókolnád meg, vagy vallanád be, hogy szereted, szerintem a lány nagy eséllyel megijedne és lehet, hogy elhúzódna tőled, és eljátszanád az esélyedet. Szerintem most még zavarná, hogy van pasija, és attól függetlenül, hogy már "halott" a barátság, lehet, hogy a volt barátnőd/barátnője is eszébe jutna. Sajnos a lányok néha így viselkednek, tudom, mert én is az vagyok. :D Úgyhogy azt mondom, hogy nyárig még építgesd a kapcsolatotokat, és majd akkor hozd fel neki a témát. Sok sikert! :)

21/L

2011. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az nem hiszem, hogy zavarja, hogy jóban volt az exeddel, mert már nem vagytok együtt és ők sincsenek jóban. viszont szerintem is várd meg, amíg szakít a barátjával, mindenképpen! egyelőre szerintem nem is gondol rá, hogy pasizzon, tehát lehet, hogy ezért sem közeledik hozzád úgy. ha szakítanak, akkor fogod látni, van-e nála esélyed többként, mint nagyon jó barát.
2011. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 19l
2011. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én is erre gondoltam!:)
2011. febr. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!