Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit tegyek? Várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elzárt kérdése:

Most mégis mit tegyek? Várom a válaszokat

Figyelt kérdés
Van egy lány aki fülig szerelmes belém. Nem mondom, hogy én semmit sem érzek iránta, söt egyre jobban kedvelem. De annyira nem akarok most kapcsolatot. Nem vagyunk együtt (heti 1-2 alkalommal találkozunk)Szeretek vele lenni de mégis olyan kilátástalannak érzem az egészet. Ki dobni ne akarom mert nagyon szeret és minél tovább "húzom" annál jobban össze zavarodok és nem tudom, hogy mi legyen
2011. jan. 30. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg együtt
2011. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem akarsz most egy kapcsolatot---> ennek valami oka biztos van..

mond el a lánynak finoman és értesd meg vele, hogy neked ez most nem menne.. ha szeret el kell hogy engedjen..

Jobbat nem tudok..:s L/14

2011. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne szívasd azt a szerencsétlent...

vagy próbáld meg vele, vagy hagyd élni az életét.

2011. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy nem akarsz kapcsolatot, de hagyd meg neki a választás jogát. nekem úgy tűnik, hogy szívesen vagy vele, csak ha nincs ott nem hiányzik. ha szeretsz vele lenni, akkor hagy döntse el ő, hogy így is szeretne-e veled lenni vagy nem. én ugyanilyen helyzetben voltam/vagyok, a srác azt mondta, jobb lesz, ha nem találkozunk, de én így is szívesen mellette maradtam volna... :/

szóval hagyd dönteni.

17/L

2011. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Ami azt illeti hiába adnám rá az utat ö hajthatatlan és megvan gyözödve, hogy én vagyok az igazi.
2011. jan. 30. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:

erre van egy nagyon egyszerű válasz:

"biztos, hogy nem én vagyok a igazi... ha az lennék, akkor én is ugyanígy szeretnélek, mint te engem..."

2011. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!