Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? Meg lehet ezzel birkózni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy lány, akit nagyon szeretek.Tavaly 5 hónapot jártunk ,de én hülye voltam,smároltam egy másik csajjal,és vége lett.Utána hülyítettem egy ideig , végül újra összejöttünk.Akkor elment egy nyári táborba , megcsalt , mikor hazajött szakított velem , de nem mondta el miért. Úgy kellett megtudnom mástól.Járt azzal a sráccal egy hónapot , de én úgy tudtam nemvolt semmi.Közben nekem is volt másik barátnőm , de én nem feküdtem le vele , mert nem bírta volna el a lelkiismeretem ,nemistudom minek voltam vele.Utána szakított a sráccal ,és elkezdtünk dumálni, de nemtudtam mit akar , úgy éreztem csak játszik velem , és inkább összejöttem mással. Most nemrég szakítottam énis a másik csajjal , és elkezdtünk randizgatni. Felfogtam végre az agyammal , hogy mennyire szeretem , és őis engem.Tervezgettem a közös jövőnket , és láttam , őis milyen boldog újra. Valamelyik nap bevallotta ,hogy igenis,lefeküdtek a másik sráccal.Láttam mennyire fáj neki is a dolog.Azt mondta ,a srác csak betette neki ,de nagyon rossz volt,mert úgy érezte engem szeret , és nem akarta tovább. Mikor ezeket elmondta,nemtúl szépet mondtam neki és otthagytam,elmentem. Utána hívott 1000rel és küldte az sms-eket , de nem válaszoltam semmire. Mit tegyek? A gyereket ráadásul ismerem , nemvagyunk rosszban. Egy egyetemre fogunk járni , egy karra. Hogy nézzek ezek után a szemébe? És legfőképp ezek után mit tegyek a lánnyal? Nagyon szeretem , épp azért fáj ez ennyire.
2011. jan. 30. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

a sráccal lyuksógorok lettetek, ilyenkor illik meginni együtt egy sört.

a leány meg r*banc volt, mert félrek*rt

de megbánta, egyszer meg lehet bocsájtani

2011. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Már ne is haragudj, de ha én szeretek valakit, akkor nem jövök össze más csajokkal csak úgy. Akkor sem, ha nem tudom eldönteni mit érzek. Szerintem nem szereted őt, egyszerűen csak féltékeny lettél, hogy szakított Veled, meg kiderült, hogy lefeküdt azzal a sráccal. Ez az az érzés, hogy az enyém lehetett volna, de nem kellett, viszont most, hogy másé lehetne nem akarom, hogy másé legyen. Gondold ezt át.
2011. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cleptomaniac ***** válasza:
100%

Komolyan, Te tökéletes példánya az emberiségnek, miért is kellene megbocsátanod valamit, amit már a szerelmed is megbánt? Ki is volt az, aki először megcsalta a másikat, és elindította a lavinát, "Mr. Tökéletes, én nem vétkezem"?


Szembetalálkozni? És? Hány olyan nő vagy pasi van, aki azt sem tudja, hogy a párja előzőleg kivel járt és szeretkezett, mert semmi közte hozzá? Azt hiszed, mindenki megy az utcán, és az jár a fejében, hogy "Hú, talán ezzel lefeküdt a párom. Ezzel is... Nem, ez szőke, a feketékre bukik. De smár tuti volt".

És elárulom Neked, a szűk baráti körömben van egy lány és egy pasi, akik anno 14-17 éves korukba jártak. Szétmentek, barátok maradtak/maradtunk. Most mindkettőnek stabil kapcsolata van, és majdnem minden pénteken együtt bulizunk. És senki nem hánytorgatja fel a másiknak, vagy harmadiknak a dolgot.


És neked nem a szerelem fáj ennyire, hanem a büszkeséged, amibe most szépen beletapostak.

2011. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
ami egyszer nem mukodou ,az maskor sem fog mukodni!es vigyaz mert a nok szeretnek bosszut allni es tokeletesen tudnak hazudni!akarmit is csinalsz NE BIZZ MEG BENNE!
2011. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

19:36-os... neked nem esett le, hogy a csaj a második újra kezdésben bosszúból csalta meg? :D


Amúgy meg, lehet, hogy mindketten tanultatok belőle, de ennek így semmi értelme nincs... Keress másik lányt.

2011. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!