Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok tenni valamit, hogy jobban kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már több éve együtt vagyunk és az elmúlt 1-1,5 évben csökkent a szexuális életünk. Régen mindig nagyon kívánt, kívánta a szexet, játszadozást, akkoriban én voltam visszafogottabb, mostanában viszont elég ritkán van kedve hozzá. Nagyon szeretjük egymást, odavagyunk egymásért, de okoz némi feszültséget, hogy én folyton kívánom, ő pedig csak ritkán. Ő úgy érzi, hogy ezzel elszomorít engem, én viszont sose akarnám, hogy úgy legyünk együtt, hogy ő valójában nem szeretné, azt akarom, hogy neki legyen jó. Az hiányzik igazán a sok szexben, hogy intim közelségben legyünk.

Van ötletetek, hogy hogyan érhetném el, hogy magától jobban kívánja a szexet?


2011. jan. 30. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt teszi a fogamzásgátló.
2011. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt mondod? Akkor ez 22-es csapdája.. nélküle veszélyes, vele meg alig..

Mindnek van ilyen hatása?

2011. jan. 30. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Mióta szedem a tablettát, sokkal kevésbé kívánom a szexet, többször fáj is az együttlét. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a párom, sőt... Engem is elszomorít, ha belegondolok, hogy emiatt távolabb kerülhetünk egymástól.

Sokat segíthet, ha sikerül romantikus hangulatba hozni őt.. pl. ha összehozol egy csendes romantikus gyertya fényes estét, máris jól haladsz :)

2011. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!